استاندار مرکزی: نهادینه کردن اخلاق مهمترین مؤلفه مدیریت جهادی است

17 فروردین 1393 کد خبر : 988611800 | بازدید : 1477

 

استاندار مرکزی در جلسه شورای اداری استان که در محل استانداری برگزار شد، گفت: نهادینه کردن اخلاق و ارزشهای دینی از مهمترین مؤلفه های مدیریت جهادی است و باید در محیط کار مورد توجه قرار گیرد.

 

به گزارش صبح محلات به نقل از دیارآفتاب محمد حسین مقیمی افزود: از ابعاد مدیریت جهادی مشارکت پذیری، قناعت و نهادینه کردن اخلاق می باشد و در صورتیکه مدیران اخلاق مداری را محور کار خود قرار دهند تلاش آنها مفید واقع خواهد شد.


وی بیان کرد: در مدیریت جهادی ساختار مدیریت باید برای خدا و رضایتمندی مردم در چارچوب اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران  باشد بطوریکه مدیران خودباوری را پرورش دهند و پرکار و تحول آفرین باشند.


استاندارمرکزی تصریح کرد: در ابعاد مدیریتی باید به مدیریت تغییر، مشارکتی، ارزشمند، روابط انسانی و ایمان، اعتقاد، اخلاص، خدمتگذاری،کار و همت مضاعف، مسئولیت پذیری، جسارت ، پویایی و بالندگی در مسائل توجه شود.


مقیمی مدیریت برای رضای خدا، قانون مداری،اتکا به کار کارشناسی، توجه به کیفیت در کار، تاکید بر استفاده از کالاهای ساخت داخل به ویژه در ادارات دولتی، مردم مداری و استفاده از بخش خصوصی و ... را از شاخصهای مدیریت جهادی نام برد.


وی در ادامه به اجرای فاز دوم هدفمند سازی یارانه ها اشاره کرد و گفت: در فاز دوم هدفمند سازی یارانه ها باید به گونه ای عمل کنیم که مصرف انرژی کم شود، درآمد به اقشار آسیب پذیر، تامین اجتماعی و بهداشت و درمان تخصیص یابد، تولید شکل بگیرد و بتوانیم به اهداف قانون گذار برسیم.


استاندار مرکزی اظهار کرد: توقع ما از همه مسئولین بخصوص فرمانداران این است که در انجام امور آنچه را که قانونگذار تصویب و دولت بخشنامه کرده است مورد توجه قرار دهند  که اگر قانون درست اعمال شود آثار پر خیر و برکتی را در پی خواهد داشت.


مقیمی از خدمات ارزشمندی که نیروی انتظامی، دانشگاه علوم پزشکی اراک و ساوه، دستگاههای خدمات رسان آب ، برق و گاز، اداره کل صنعت، معدن و تجارت،هلال احمر، راهداریها، شرکت پخش فراورده های نفتی، اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ، شهرداریها و دهیاریها، شوراهای اسلامی شهر و روستا، آموزش و پرورش، اداره کل حمل و نقل پایانه ها، صدا و سیما، اداره کل تعزیرات حکومتی در ایام تعطیلات نوروز به مسافران ارائه دادند و همچنین از فرمانداران تقدیر و تشکر کرد.


گفتنی است در این جلسه نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اراک، رجائی نماینده مردم اراک ،خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی، عزیزی نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی، صفری معاون توسعه مدیریت ومنابع انسانی استانداری و ساداتی رئیس شورای اسلامی شهر خمین و شورای اسلامی استان نیز حضور داشته و سخنرانی نمودند.
تگها: صبح محلات, اخبار محلات, شهرستان محلات, محلات, خبر محلات, شورای اداری استان, استانداری استان مرکزی, استاندار, مقیمی

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *