آقای خندان، وزیر ورزش و جوانان را لو داد

9 مرداد 1392 کد خبر : 98861308 | بازدید : 1521

 

آقای همیشه خندان و مرد شماره یک فوتبال ایران دیشب در گفتگوی تلفنی با برنامه 90 نام وزیر ورزش و جوانان را لو داد

به گزارش صبح محلات در برنامه 90 این هفته، علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال و آقای همیشه خندان که به صورت تلفنی با مجری برنامه عادل فردوسی‌پور در گفت‌وگو بود به طور نا خواسته نام وزیر ورزش و جوانان دولت یازدهم را لو داد.

 

وی در بخشی از سخنان خود که در خصوص تلاش های فدراسیون فوتبال ایران برای میزبانی مسابقات فوتبال جام ملت های آسیا در سال 2019 صحبت میکرد نا خواسته نام مسعود سلطانی‌فر را برد تا گمانه زنی های هفته های اخیر در خصوص معرفی وی به عنوان وزیر ورزش و جوانان قوت بیشتری بگیرد.

 

علی کفاشیان در این خصوص گفت: سلطانی‌فر به وی دستور داده که برای گرفتن مهلت که بتوانند زمان بیشتری برای جمع کردن امضا داشته باشند از AFC وقت بگیرد.

 

در این هنگام فردوسی‌پور به کفاشیان گفت بنابراین به گفته شما آقای سلطانی‌فر وزیر ورزش خواهد بود و اگر اینگونه است بقیه اعضای کابینه دولت را هم اگر می‌دانید معرفی کنید که کفاشیان با خنده در پاسخ وی اعلام کرد «ایشان به عنوان کسی که عضو ستاد انتخاباتی آقای روحانی است در این خصوص با من صحبت کرد و من در مورد اعضای کابینه دولت یازدهم اطلاعی ندارم».

این در حالی است که در چند هفته اخیر گمانه‌زنی‌های زیادی در خصوص گزینه‌های احتمالی آقای روحانی برای وزارت ورزش در رسانه‌های مختلف انجام شده که از مسعود سلطانی‌فر هم به عنوان یکی از از گزینه‌ها نام برده می‌شود.
تگها: وزیر ورزش و جوانان, کفاشیان, آقای خندان, برنامه 90, صبح محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *