فردوسی پور چقدر به دونگا دستمزد داد؟

21 خرداد 1393 کد خبر : 988612061 | بازدید : 253

صبح محلات، فردوسی پور چقدر به دونگا دستمزد داد؟

 

مردم دوست دارند بدانند عادل فردوسی پور چقدر برای سفر و حضور کارلوس دونگا در اولین برنامه بیست چهارده هزینه کرده است؟

 

 به گزارش صبح محلات به نقل از شبکه اطلاع رسانی دانا، عادل فردوسی پور بدون شک محبوب ترین گزارشگر و مجری ورزشی تلویزیون است او با برنامه 90 همه اهالی فوتبال از بازیکنان و مربیان گرفته تا مدیران عامل را به چالش می کشد البته خودش همواره از چالش و سوال و جواب گریزان است. در حال حاضر 90 به دلیل تعطیلی لیگ تعطیل است اما او  ویژه برنامه جام جهانی را با نام بیست چهارده از دوشنبه شب روی آنتن برده است.

فردوسی پور برای اولین برنامه اش توانست کارلوس دونگا کاپیتان و سرمربی سابق تیم ملی برزیل را به تهران و استودیو برنامه اش بکشاند. حضور یک چهره بین المللی فوتبال هم کار بسیار خوبی است اما ای کاش فردوسی پور حداقل برای افکار عمومی یا اهالی فوتبال توضیح بدهد که هزینه سفر دونگا به ایران وحضور در برنامه اش چقدر بوده است؟

نمی خواهیم بگوییم افشاگری بلکه عادل فردوسی پور در این زمینه روشنگری کند و شفاف بگوید چقدر برای حضور یک برزیلی در تهران هزینه کرده است. شاید مردم همانقدر که دوست دارند از ارقام دریافتی بازیکنان فوتبال سر دربیاروند تمایل داشته باشند که بدانند دونگا چقدر پول گرفته تا در آستانه آغاز جام جهانی رنج سفر طولانی را به جان خریده است. به قول خود فردوسی پور دانستن حق مردم است! پس عادل خان برای مردم بگوید چقدر به دونگا دستمزد داده است!
تگها: صبح محلات, اخبار محلات, شهرستان محلات, محلات, خبر محلات, عادل فردوسی پور, برنامه 90, ویژه برنامه جام جهانی

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *