کلاشنیکف در بیمارستان مسکو بستری شد/عکس

4 تیر 1392 کد خبر : 98861123 | بازدید : 703

«میخائیل کلاشنیکف» طراح 93 ساله اسلحه معروف AK-47 پس از آنکه در خانه‌اش در شهر ایژوسک روسیه بیمار شد، به منظور معالجه و بستری در بیمارستان با هواپیما به مسکو منتقل شد.

گزارش شده که وضعیت این طراح معروف اسلحه وخیم است.

خبرگزاری ایتارتاس نیز گزارش داد، کلاشنیکف پرواز به مسکو را به خوبی تحمل کرده و در یک بیمارستان نظامی در پایتخت روسیه تحت معالجه قرار خواهد گرفت.ایرینا روسیوس، سخنگوی وزارت امور اضطراری روسیه عنوان کرد: کلاشنیکف به دلیل وجود یک لخته خون در ریه در یک بیمارستان تخصصی قلب در شهر ایژوسک مورد پذیرش قرار گرفت اما پزشکان تصمیم گرفتند او را به منظور نظارت پزشکی به کلینیکی در مسکو بفرستند.

برای انتقال وی یک هواپیمای پزشکی مجهز به پزشکان و تجهیزات پیشرفته فرستاده شد. میخائیل کلاشنیکف، در پایان ماه مه سال جاری میلادی مدت دو هفته را در بیمارستان ایژوسک به منظور انجام آزمایشات گذراند.

کلاشنیکف حین بستری در بیمارستان تصمیم گرفت تا حق استفاده از نام تجاری کلاشنیکف را به کارخانه تسلیحات‌سازی ایژماش که بزرگترین تولید کننده مسلسل‌های اتوماتیک و تک‌تیرانداز روسیه است، واگذار کند.

براساس گزارش‌ها، وضعیت سلامت کلاشنیکف در ماه دسامبر 2012 رو به وخامت است. وی پس از یک معاینه عادی در تاریخ 20 دسامبر سال گذشته میلادی برای مدتی تحت مراقبت ویژه قرار گرفت.دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *