همزمان با اولین روز از هفته بسیج؛

سومین نمایشگاه اقتصاد مقاومتی شهرستان محلات افتتاح شد+عکس

29 آبان 1396 کد خبر : 988619982 | بازدید : 689

صبح محلات_با مشارکت 30 فعال اقتصادی در زمینه مشاغل خانگی، توانمند سازی بانوان و عفاف و حجاب، سومین نمایشگاه اقتصاد مقاومتی و عفاف و حجاب شهرستان محلات افتتاح شد.

 

به گزارش خبرنگار صبح محلات، هزمان با اولین روز از هفته بسیج با عنوان "بسیج اقتصادِ مقاومتی و سازندگی"، سومین نمایشگاه اقتصاد مقاومتی شهرستان محلات به همت بسیج سازندگی شهرستان محلات در سالن نمایشگاهی شهرستان محلات با مشارکت 30 فعال اقتصادی در زمینه مشاغل خانگی، توانمند سازی بانوان و عفاف و حجاب شهرستان محلات گشایش یافت.

 

سرهنگ پاسدار علی مطلبی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان محلات در حاشیه برپایی این نمایشگاه در گفتگو با خبرنگار صبح محلات گفت: سومین نمایشگاه اقتصاد مقاومتی شهرستان محلات با هدف معرفی پتانسیل مشاغل خانگی و همچنین ظرفیت‌های موجود در شهرستان محلات برپا شده است.

 

وی ادامه داد: غالب شرکت کنندگان در این نمایشگاه  با استفاده از تسهیلات اقتصاد مقاومتی بسیج سازندگی شهرستان موفق به راه اندازی مشاغل خود شده و امروز نیز محصولات تولیدی خود را در معرض دید عموم قرار داده‌اند.

 

مطلبی همچنین با اشاره به برپایی چندین غرفه مرتبط با حوزه عفاف و حجاب در حاشیه این نمایشگاه بیان کرد: با توجه به مشارکت چشمگیر بانوان در برپایی این نمایشگاه، غرفه‌های عفاف و حجاب با هدف ارائه محصولات مرتبط با حجاب برتر نیز برپا شده است.

 

این نمایشگاه تا پایان هفته بسیج همه روزه صبح و عصر در محل دائمی نمایشگاه‌های شهرستان محلات آماده بازدید علاقه مندان است.

 

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام/ی
تگها: صبح محلات, هفته بسیج, اقتصاد مقاومتی, سومین نمایشگاه اقتصاد مقاومتی شهرستان محلات, عفاف و حجاب

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *