ارسال 9 کامیون اقلام مورد نیاز زلزله زدگان از شهرستان محلات

24 آبان 1396 کد خبر : 988619909 | بازدید : 3918

صبح محلات_رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان محلات گفت: علاوه بر 9 کامیون ارسالی اجناس مورد نیاز مردم زلزله زده غرب کشور 7 کامیون کمک‌های مردمی آماده ارسال به مناطق زلزله زده است که به محض دریافت دستور مسئولین مدیریت بحران به منطقه زلزله زده ارسال خواهد شد.

 

قاسم علی صفری رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان محلات در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار صبح محلات گفت: با توجه به وقوع زلزله در مناطق غربی کشور در اولین روز از امداد رسانی به زلزله زدگان تعداد 7 کامیون اقلام مورد نیاز زلزله زدگان از شهرستان محلات به مناطق زلزله زده ارسال شد.

وی ادامه داد: این اقلام شامل  شامل 2000 تختخ پتو، 800 چادر امدادی، 12 هزار بطری آب معدنی، 2000 قوطی انواع کنسرو، 2000 دست انواع البسه و کفش، 300 کیلو قند و روغن و 200 کارتون بیسکویت بود.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان محلات افزود: با توجه به پایان امداد رسانی در مناطق زلزله زده و لزوم رفع نیازهای زلزله زدگان و با توجه به فراخوان کشوری برای جمع آوری کمک‌های مردمی و ارسال به مناطق زلزله زده روز گذشته نیز 2 کامیون شامل 10 هزار بطری آب معدنی به مناطق زلزله زده ارسال شد.

صفری افزود: با توجه به ادامه روند جمع آوری کمک‌های مردمی در حال حاضر حدود 7 کامیون اجناس مورد نیاز شامل پتو و آب معدنی جهت اسکان و فع نیازهای اولیه زلزله زدگان نیز آماده ارسال است که منتظر هماهنگی مسئولین ستاد مدیریت بحران در منطقه جهت ارسال هستیم.

وی همچنین در تشریح جمع آوری کمک‌های نقدی شهروندان محلاتی گفت: در اولین روز جمع آوری کمک‌های نقدی مبلغ 110 میلون ریال از صندوق‌های جمعیت هلال احمر در سطح شهر جمع آوری شد و تا کنون نیز مبالغی توسط شهروندان محلاتی به شماره حساب 99999 جمعیت هلال احمر واریز شده است که به علت سراسری بودن شماره حساب در حال حاضر امکان اعلام رقم مربوط به شهرستان نیستیم.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان محلات همچنین خاطر نشان کرد به استثنای 2 هزار تخته پتو و 800 چادر امدادی که از انبار امدادی جمعیت هلال احمر شهرستان برای زلزله زدگان ارسال شده مابقی اقلام ارسالی از طرف مردم و خیرین جهت کمک به زلزله زدگان اهدا شده است.

 

انتهای پیام/ی
تگها: صبح محلات, شهرستان محلات, کمک 110 میلیون ریالی به زلزله زدگان, زلزله کرمانشاه, هلال احمر, ارسال کمک های مردمی

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *