فرماندار محلات بیان کرد

ایجاد حدود ۱۲۰۰ فرصت شغلی در محلات با اجرای طرح های اقتصاد مقاومتی/استفاده ازظرفیت بخش خصوصی اساس اقتصاد مقاومتی

15 آبان 1396 کد خبر : 988619696 | بازدید : 729

 فرماندار محلات گفت:در محلات طرحهای اقتصاد مقاومتی با استفاده از سرمایه بخش خصوصی و تسهیلات دولتی آغاز شده یا در آستانه بهره برداری و گرفتن مجوز قرار دارند که نتیجه آن ایجاد حدود ١٠٠٠تا ١٢٠٠شغل ظرف یک یا دو سال آینده می باشد.

به گزارش صبح محلات؛علی زینی وند فرماندار محلات در گفتگو با   پایگاه خبری صبح محلات؛ گفت:جلسات کارگروه اقتصاد مقاومتی و رفع موانع تولید شهرستان محلات در راستای عمل به سیاستهای اقتصاد مقاومتی مورد تاکید رهبری مبتنی بر استفاده از ظرفیتهای بخش خصوصی،ابتکارات،توان واثرگذاری مردم،خلاقیت جوانان،شغلهای نو،شرکتهای دانش بنیان،مجموعه تعاونیها،ظرفیت روستاها و ظرفیتهای نهفته در کشور برگزار می شود.

وی افزود:عوامل مهم در اقتصاد یعنی سرمایه،ثروت و شغل از کنارهم گذاشتن و مدیریت ظرفیتهای مذکور به دست می آید.

زینی وند اظهار کرد:ایده هایی که از درون سیاست اقتصاد مقاومتی بیرون می آید در چار چوبهای گفته شده است ولی این ذهنیت از اقتصاد مقاومتی بر اساس تقسیم اعتبارات و وامهای دولتی موجود، مانند ٤٠سال گذشته که منجر به اتفاق موثری در کشور نشد اشتباه است.

ایجاد حدود ۱۲۰۰ فرصت شغلی در محلات در ۲ سال آینده با طرح های اقتصاد مقاومتی

وی ادامه داد:در راستای این طرح،مبنی بر ابتکارات کارگروه اقتصاد مقاومتی و ظرفیت اقتصاد مقاومتی استان در محلات طرحهایی با استفاده از سرمایه بخش خصوصی و تسهیلات دولتی آغاز شده یا در آستانه بهره برداری و گرفتن مجوز قرار دارند که نتیجه آن ایجاد حدود ١٠٠٠تا ١٢٠٠شغل ظرف یک یا دو سال آینده می باشد.

تگها: صبح محلات, ظرفیت, بخش خصوصی, اساس, اقتصاد مقاومتی

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *