فرماندار محلات خبر داد:

بهره‌برداري از جاده معدن عباس‌آباد محلات تا پايان آبان ماه

14 آبان 1396 کد خبر : 988619685 | بازدید : 1649

    فرماندار شهرستان محلات گفت: بر اساس قول مساعد پیمانکار جاده معدن عباس‌آباد، این پروژه تا پایان آبان ماه امسال به بهره‌برداری خواهد رسید.

به گزارش صبح محلات به نقل از روابط عمومي فرمانداري شهرستان محلات,علی زینی وند در تکمیل این خبر اظهار کرد: راه دسترسی به جاده معدن عباس‌آباد خاکی و برای تردد نامناسب بود که این امر مشکلاتی را برای مردم به وجود آورده بود و در همین راستا زیرسازی و مناسب‌سازی جاده از ابتدای سال جاری و پس از بررسی‌های فنی در دستور کار قرار گرفت.

وی در ادامه تصریح کرد: جاده معدن عباس‌آباد محلات به طول دو هزار و پانصد متر از اواخر فروردین‌ماه امسال به‌منظور انجام زیرسازی لازم و آسفالت جز برنامه‌های مهم شهرستان قرار گرفت و اقدامات لازم در این خصوص به عمل آمد.

فرماندار شهرستان محلات خاطرنشان ساخت: برای تکمیل این جاده حدود 20 میلیارد ریال اعتبار از محل تعهدات دولتی و کمک بهره‌برداران معدن عباس‌آباد اختصاص یافت و هم‌اکنون پروژه به‌سرعت در حال تکمیل است که بر اساس قول مساعد پیمانکار پروژه این طرح تا پایان آبان ماه جاری به بهره‌برداری خواهد رسید.

زینی وند افزود: آماده‌سازی این جاده باهدف تسهیل در عبور و مرور و تردد خودروهای سواری و کامیون‌ها به سمت معدن عباس‌آباد و حفظ محیط‌زیست منطقه صورت گرفته که این امر یکی از مطالبات شهروندان طی سالیان گذشته بوده است.
تگها: صبح محلات, فرماندار محلات, بهره‌برداري, جاده, معدن, عباس‌آباد محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *