نقش محوری دانش آموزان در مبارزه با استکبار جهانی

13 آبان 1396 کد خبر : 988619654 | بازدید : 923

صبح محلات-امام جمعه محلات گفت:دانش آموزان در مبارزه با استکبار جهانی آمریکا و پیروزی انقلاب اسلامی نقش اساسی و محوری داشتند.

"تسخیر لانه جاسوسی انقلاب دوم به گفته امام راحل"

حجت الاسلام مهدی ربانی امام جمعه محلات در گفتگو با خبرنگار صبح محلات گفت:روز ١٣آبان یادآور حرکت انقلابی امام علیه استبداد رژیم پهلوی وابسته به آمریکا وشهادت دانش آموزان در مبارزه با استکبار به دست رژیم پهلوی وهمچنین یادآور تسخیر لانه جاسوسی به دست دانشجویان پیرو خط امام بود که امام(ره)آنرا انقلاب دوم نامیدند.

"آمریکا مصداق بارز استکبار جهانی"

وی اظهار کرد:امروز باید در برابر استکباری که در رفتار خصمانه و اقدامات مستکبرانه آمریکا تجلی پیدا کرده مقاوم و استوار ایستاد.
ربانی افزود:مصداق بارز استکبار جهانی، آمریکای جهانخوار وظالم است که اقدامات خصمانه او در برابر ملت ایران،جبهه مقاومت و کشورهای دیگر نشان از خوی استکباری آمریکا دارد.

"دانش آموزان یکی ازارکان اساسی پیروزی انقلاب اسلامی ایران،آمریکا دشمن اصلی ملت ایران و دیگر ملتهای مظلوم جهان"

امام جمعه محلات دانش آموزان را یکی از ارکان اساسی پیروزی انقلاب اسلامی و حرکت خودجوش مردمی دانست و گفت:بر اساس فرمایش مقام معظم رهبری دانش آموزان که آینده سازان ایران هستند باید در دشمن شناسی به این نکته مهم عنایت و توجه داشته باشند که دشمن اصلی ملت ایران و ملتهای مظلوم جهان آمریکاست.

"دانش آموزان نقش خود را در مبارزه با استکبار ایفا کنند،حمایت دانش آموزان از انقلاب و حرکت انقلابی امام خمینی(ره)"

وی ادامه داد:دانش آموزان همانطوری که در پیروزی انقلاب اسلامی با حضور در راهپیمایی ها و تظاهرات علیه شاه و رژیم پهلوی به حمایت از انقلاب و حرکت امام خمینی برخاستند،امروز هم باید در مبارزه با استکبار جهانی وظیفه و نقش اصلی خود را به خوبی ایفا کنند.

"دانش آموزان و دانشجویان با حفظ روحیه بسیجی و انقلابی در برابر آمریکا بایستند"

امام جمعه محلات در پایان از دانشجویان و دانش آموزان خواست با حفظ روحیه جهادی،بسیجی و انقلابی خود در برابر اقدامات خصمانه آمریکا مقاوم و استوار بایستند  تا آینده روشنی را برای ملتهای مظلوم جهان و بویژه ملت مسلمان ایران و نظام جمهوری اسلامی ایران رقم بزنند.

میلاد سبزواری خبرنگار صبح محلات
تگها: صبح محلات, نقش محوری, دانش آموزان, مبارزه, استکبار جهانی

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *