دوره آموزشی برنامه ملی شهاب در محلات برگزار شد

2 آبان 1396 کد خبر : 988619509 | بازدید : 3613

صبح محلات_دوره آموزشی برنامه طرح ملی شهاب ویژه مدیران، معاون، آموزگاران ابتدایی و آموزگاران پایه چهارم در محلات برگزار شد. 

 

حسن شمس مدیر آموزش و پرورش شهرستان محلات در گفتگو با خبرنگار صبح محلات گفت: دوره آموزشی برنامه طرح ملی شهاب با عناوین "آموزش و پرورش دانش‌آموزان تیزهوش و سرآمد" و "هدایت استعدادهای دانش‌آموزان" ویژه مدیران و معاون آموزگاران ابتدایی، آموزگاران پایه چهارم مدارس دولتی و غیردولتی در محلات برگزار شد.

وی هدف از اجرای این دوره ها را پرورش استعداد‌های برتر و ایجاد ساز و کارهای مناسب برای رشد و بالندگی آنان به عنوان سرمایه‌های ملی، خدادادی و هدایت و شناسایی دانش‌آموزان از سنین پایین عنوان کرد.

شمس هدایت آموزشی، تربیتی و معنوی مستعدان دوره ابتدایی تا پایان دوره آموزش عمومی و حمایت دانش‌آموزان از سنین پایین را از دیگر اهداف برگزاری این دوره های برشمرد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان محلات با بیان اینکه طرح شهاب در سال تحصیلی جاری برای اولین در شهرستان اجرا می‌شود خاطر نشان کرد: با برگزاری کلاس های آموزشی تعداد 58 نفر از مدیران و معاون آموزگاران ابتدایی، آموزگاران آموزش های لازم را فرا گرفتند.

 

انتهای پیام/ی
تگها: صبح محلات, آموزش و پرورش محلات, طرح ملی شهاب, پرورش استعداد های درخشان

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *