رئیس خانه معدن ایران:

برنامه ریزی برای رسیدن به رشد صادرات ۲ میلیون دلاری صنعت سنگ ایران در سال

25 مهر 1396 کد خبر : 988619466 | بازدید : 5667

صبح محلات_رئیس خانه معدن ایران گفت: پیش رفت سه سال گذشته نمایشگاه سنگ نیم ور بسیار چشمگیرتر از پیشرفت نمایشگاه سنگ ورونای ایتالیا بوده است.

 

به گزارش خبرنگار صبح محلات، محمدرضا بهرامن، رئیس خانه معدن ایران در مراسم افتتاحیه دهمین نمایشگاه بین المللی سنگ ایران_نیم ور ضمن تقدیر و تشکر از بیانات سازنده شفیعی رئیس انجمن سنگ ایران گفت: یکی از برنامه‌های مدنظر ما در ۵ سال آینده رشد ۲ میلیون دلاری صادرات در صنعت سنگ است.

 

 

وی ادامه داد: در گذشته تنها برند نمایشگاهی سنگ دنیا مختص به ورونای ایتالیا بود اما امروز نمایشگاه سنگ محلات نیز پا به عرصه صنعت سنگ و معدن در سطح جهان گذاشته است.

 

بهرامن اظهار کرد: ضعف امروز ما حضور در بازار جهانی است و دولت ها موظف به هموار کردن این مسیر برای رسیدن به بازارهای مطلوب در جهان هستند.

 

وی در ادامه گفت: معدن‌داران نیز باید با فعالیت سازنده در بخش آموزش، بازار سنگ را از حالت رکود خارج کنند چرا که قبل از شرایط فعلی خود ما بازار داخلی را اشباع کرده بودیم.

 

رئیس خانه معدن خاطر نشان کرد: تولیدکنندگان و معدن‌داران داخلی باید خود را به تولید مورد نیاز بازار جهانی برسانند، نیازهای بخش خصوصی نیز باید به عنوان متولی این مورد توجه قرار بگیرد.

 

انتهای پیام/ی
تگها: صبح محلات, بهرامن, رئیس خانه معدن ایران, پیشرفت نمایشگاه سنگ ایران, ورونای ایتالیا, صادرات سنگ

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
salamup.ir
nashrkhabar.ir
مجوز سایت
سایت شهود
کانال تلگرامی
تبلیغات