شهردار جدید نیم ور معارفه شد

18 مهر 1396 کد خبر : 988619339 | بازدید : 511

صبح محلات_شب گذشته شهردار جدید شهر نیم ور از توابع شهرستان محلات معارفه شد.

 

به گزارش خبرنگار صبح محلات، با برگزاری انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در اردیبهشت ماه گذشته و اعلام نتایج و همچنین معرفی اعضای جدید شوراهای شهر و روستا، شوراهای شهر در اولین گام با برگزاری جلسات غیر رسمی به علت عدم تحلیف و آغاز رسمی دوره ماموریتی خود، انتخاب شهردارن را در دستور کار خود قرار دادند.

در حالی که اعضای شوراهای اسلامی شهرهای محلات و نیم ور در جلسات و مصاحبه‌های خود با رسانه‌ها از اعلام اسامی شهرداران منتخب در روز تحلیف خبرداده بودند، در ساعات پایانی شب 31 مرداد ماه و تنها ساعاتی قبل از برگزاری مراسم تحلیف مشخصات شهرداران منتخب هر دو شهر در فضای مجازی منتشر و خبر ساز شد.

با برگزاری جلسه تحلیف، مهمترین سوال از اعضای منتخب شورای پنجم معرفی شهرداران منتخب هر دو شهر بود که روسای منتخب شوراهای پنجم با تایید اخبار منتشره انتخاب آقایان محمد صادق استرابی و مهرداد امرایی به ترتیب به عنوان شهرداران شهرهای محلات و نیم ور را اعلام کرند.

با معرفی شهرداران منتخب و با توجه به زمان بر بودن صدور احکام مسئولیتی شهرداران، به ترتیب آقایان احمد جعفری به و محمد مازندرانیان شهردار سابق شهر نیم ور به عنوان سرپرستان شهرداری شهرهای محلات و نیم ور معرفی شدند.

مهدی لعلبار رئیس دور اول شورای پنجم شهر نیم ور در گفتگو با خبرنگار صبح محلات گفت: شورای پنجم از ابتدایی ترین روزهای انتخاب و معرفی با برگزاری جلسات متعدد گزینه‌های شهرداری نیم ور را بررسی و در نهایت با انتخاب آقای امرایی از کارمندان با سابقه فرمانداری محلات موافقت کرد.

بر همین اساس امرایی که پیش از این بخشدار مرکزی شهرستان محلات و مدتی هم سرپرستی فرمانداری دلیجان را بر عهده داشت به عنوان شهردار نیم ور انتخاب شد.

شامگاه گذشته با حضور جمعی از مسئولین شهرستانی اعضای شورای چهارم و پنجم شهر نیم ور ضمن تودیع و تکریم محمد مازندرانیان شهردار سابق و سرپرست شهرداری نیم ور، مهرداد امرایی به عنوان شهرداری جدید نیم ور کار خود را آغاز کرد.

 

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام/ی
تگها: صبح محلات, شهردار نیم ور, معارفه, امرایی, آغاز به کار شوراها, شورای اسلامی شهر نیم ور

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *