فرماندار شهرستان محلات:

ثبات و اقتدار امروز ایران مرهون تلاش نیروهای نظامی و امنیتی است

15 مهر 1396 کد خبر : 988619291 | بازدید : 1266

صبح محلات_فرماندار شهرستان محلات گفت: امروز به برکت تلاش‌های نیروهای مسلح، وحدت و همدلی و رهبری مقام معظم رهبری می‌توانیم ادعا کنیم جمهوری اسلامی، در این جزیره بی ثبات به نام خاورمیانه به عنوان یک جزیره ثبات شناخته می‌شود.

 

به گزارش خبرنگار صبح محلات، علی زینی وند فرماندار شهرستان محلات در صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی این شهرستان که با حضور جمعی از مسئولین در ستاد فرماندهی انتظامی برگزار شد ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدا گفت: همه روزها و ساعات هفته، باید به نام نیروی انتظامی ثبت و ضبط شود چراکه نظم و امنیت داخلی امروز مدیون نیروهای نظامی و امنیتی بخصوص نیروی انتظامی است و هیچ کس توان تقدیر از نیروهای نظامی، انتظامی و امنیت را ندارد.

 

وی ادامه داد: امنیت و نشاط امروز جامعه ما نشان میدهد حتما چشمانی شب‌ها بیدار و چشمانی نیز با دلهره در انتظار بازگشت عزیزان خود از ماموریت‌های سخت و امنیتی هستند.

 

فرماندار محلات همچنین افزود: امروز به برکت تلاش‌های نیروهای مسلح، وحدت و همدلی و رهبری مقام معظم رهبری می‌توانیم ادعا کنیم جمهوری اسلامی، در این جزیره بی ثبات به نام خاورمیانه به عنوان یک جزیره ثبات شناخته می‌شود و امروز علاوه بر امنیت قابل قبول در داخل کشور،  نیروهای نظامی و فرماندهان سپاه ما در خارج از مرزها و در دل کشورهای اسلامی با قدوم خود امنیت ایجاد کرده و علاوه بر دفاع از امنیت جمهوری اسلامی از آرمان‌های جمهوری اسلامی نیز دفاع می‌کنند.

 

زینی وند ادامه داد: در جمهوری اسلامی علاوه بر شاخصه‌های مادی امنیت، شاخصه‌های معنوی شامل احساس امنیت، به لطف زحمات و رشادت‌های نیروهای نظامی و انتظامی در جایگاه مناسبی در سطح بین الملل قرار دارد و نام ایران در بین هیچ یک از ۸۶ کشور جرم‌خیز دنیا وجود ندارد.

 

فرماندار شهرستان محلات در خاتمه با تشکر از تمامی مسئولین و افرادی که با سخنان و موضع گیری‌های خود آرامش را به شهر تزریق کردند، خاطرنشان کرد: در گذشته برخی سرقت‌های کوچک تا حدودی نگرانی‌هایی را در سطح شهرستان ایجاد کرده بود که با اقدام خوب و به موقع نیروی انتطامی شاهد کاهش چشمگیر همین سرقت‌های خُرد نیز بوده‌ایم و به حمد الله امروز شهرستان محلات چه در بُعد معنوی و چه در بُعد مادی از امنیت و آسایش خوبی برخوردار است.

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام/ی
تگها: صبح محلات, هفته نیروی انتظامی, صبحگاه مشترک, امنیت, فرماندار محلات, آسایش, نیروهای نظامی و انتظامی

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *