عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس؛

وجود جاسوس در تیم مذاکره کننده هسته‌ای به اعتبار کشور لطمه زد/هجمه‌ها به قوه قضائیه، هزینه‌های برخورد با این جاسوس هسته‌ای است

16 مهر 1396 کد خبر : 988619287 | بازدید : 519

صبح محلات_نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی گفت: وجود یک جاسوس درتیم مذاکره کننده در این سطح بسیار مهم است و اعتبار کشور را زیر سوال برده؛ عمده مشکلات امروز ما در بحث برجام مربوط به بخش‌هایی است که مذاکرات آن بر عهده این افراد نفوذی بوده است.

 

حجت الاسلام سلیمی، نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار صبح محلات، در خصوص صدور حکم حبس برای یکی از اعضای تیم مذاکره کننده هسته‌ای به جرم جاسوسی از جانب قوه قضائیه گفت: قوه قضائیه بر اساس اسناد موجود در خصوص جاسوسی یکی از اعضای تیم مذاکره کننده اقدام کرده و از ابتدا نیز روشن بود این اقدام هزینه‌هایی را برای قوه قضائیه خواهد داشت و انتشار بلافاصله شایعاتی علیه قوه قضائیه و شخص رئیس قوه قضائیه نیز بخشی از این هزینه‌ها است.

 

وی ادامه داد: این که امروز شاهد حضور یک فرد نفوذی در تیم مذاکره کننده باشیم بسیار قابل تامل است و چگونگی نفوذ این عامل دشمن در این سطح باید به جد مورد بررسی قرار گیرد.

 

سلیمی با اشاره به دریافت حقوق یک عضو تیم مذاکره کننده هسته‌ای هم از طرف تیم مذاکره کننده ایران و هم از طرف دشمن بر اساس اسناد موجود، بیان کرد: مفاد مذاکرات هسته‌ای به نحوی ساماندهی شده که دشمن می‌تواند از آن بهره برداری کند، خلل و فرج روزنه‌های برجام از همین جا نشات گرفته و دردسر ساز شده است و امروز شاهد هستیم که برجام یک بسته توخالی بوده که در مقابل آن هزینه‌های گزافی را پرداخت کرده‌ایم.

 

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: عمده مشکلات امروز ما در بحث برجام مربوط به بخش‌هایی از برجام است که مذاکرات آن بر عهده این افراد نفوذی بوده است.

 

کسانی که این افراد نفوذی را انتخاب کرده اند باید پاسخگو باشند

 

این نماینده مجلس دهم افزود: مهمترین نکته در شناسایی یک فرد جاسوس در تیم مذاکره کننده هسته‌ای، شناسایی خساراتی است که از طرف این افراد نفوذی به کشور وارد شده و کسانی که چنین افرادی را نیز انتخاب کردند باید به مردم پاسخگو باشند و اگر مسئولین ما در جایی لغزش داشته و یا اشتباهی کرده‌اند باید از مردم عذر خواهی کنند.

 

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی در خاتمه در پاسخ به سوالی در خصوص مهمترین خسارت وارده به کشور و مذاکرات هسته‌ای به واسطه شناسایی یک جاسوس در تیم مذاکره کننده خاطر نشان کرد: وجود یک جاسوس در یک تیم مذاکره کننده در این سطح بسیار مهم است و اعتبار کشور را زیر سوال برده و در حالی که ما ۴ سال تحقیقات و پژوهش هسته‌ای در کشور را تعطیل کرده‌ایم، دنیا حتی یک روز هم متوقف نشده و آقایان مسئول باید در مقابل تاریخ پاسخگو باشند.

 

انتهای پیام/ی
تگها: صبح محلات, علیرضا سلیمی, جاسوس هسته ای, تیم مذاکره کننده هسته ای, برجام, جاسوس دو جانبه, نفوذی, نفوذ در تیم مذاکره کننده هسته ای

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *