مدیر آموزش و پرورش شهرستان محلات:

8 هزار دانش آموز محلاتی در انتظار بازگشایی مدارس/364 کلاس درس محلات آماده میزبانی از دانش آموزان

29 شهریور 1396 کد خبر : 988619035 | بازدید : 1696

صبح محلات_مدیر آموزش و پرورش محلات گفت: هشت هزار و 80 دانش‌آموز محلاتی از روز اول مهر، سال تحصیلی جدید را با شعار "آغاز مهر و تعلیم و تربیت حسینی" در 364 کلاس 65 آموزشگاه شروع خواهند کرد.

 

حسن شمس مدیر آموزش و پرورش شهرستان محلات در حاشیه برگزاری جشن جوانه‌ها ویژه دانش آموزان پایه هفتم در گفتگو با خبرنگار صبح محلات گفت: در آستانه آغاز سال تحصیلی و در جشن‌های غنچه ها، شکوفه ها و جوانه ها در سطح شهرستان محلات 686 نوآموز دختر و پسر در 24 پیش دبستانی، 741 دانش‌آموز دختر و پسر پایه اول ابتدایی در 37 دبستان و 675 دانش‌آموز دختر و پسر پایه هفتم ورود به مقطع متوسطه را در 15 دبیرستان جشن می گیرند.

وی ادامه داد: با برنامه ریزی صورت گرفته این جشن در تمامی مدارس برگزار خواهد شد و آیین نمادین جشن غنچه ها و شکوفه ها در دبستان خیرساز اشرف السادات حسینی شهر نیم ور و جشن جوانه ها در دبیرستان نمونه شهید انصاری برگزار می شود.

 شمس همچنین افزود: روز شنبه اول مهر ماه با حضور مسئولین شهرستان، خانواده شهدا، ورزشکاران و خیرین مدرسه ساز زنگ مهر و مقاومت در هنرستان شهید سید مصطفی خمینی(ره) نواخته خواهد شد تا همزمان با سراسر کشور سال تحصیلی جدید آغاز شود.

مدیر آموزش و پرورش محلات در خاتمه خاطر نشان کرد: در مجموع هشت هزار و 80 دانش‌آموز محلاتی از روز اول مهر سال تحصیلی جدید را با شعار "آغاز مهر و تعلیم و تربیت حسینی" در 364 کلاس و 65 آموزشگاه شروع خواهند کرد.

 

انتهای پیام/ی

 
تگها: صبح محلات, آموزش و پرورش محلات, آغاز سال تحصیلی, 8 هزار دانش آموز محلاتی, آماده سازی 364 کلاس درس

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *