فرماندار محلات:

تسريع در ايجاد مشاغل خرد روستايي منجر به اشتغال زايي گسترده مي شود

16 شهریور 1396 کد خبر : 988618784 | بازدید : 1419

فرماندار شهرستان محلات گفت: توجه جدی مسئولان به تسریع در ایجاد مشاغل خرد روستایی زمینه اشتغال زایی گسترده اهالی روستا را فراهم می کند.

به گزارش صبح محلات به نقل از روابط عمومي فرمانداري شهرستان محلات,علی زینی وند در دهگردشی از روستای ورین محلات که به همراه نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی صورت گرفت، اظهار کرد: این روستا از پتانسیل انسانی و ظرفیت های اقتصادی خوبی بهره مند است که نیازمند حمایت مسئولان برای شکوفا شدن است.

 

وی تصریح کرد: وجود قطب صنعتی در روستای ورین یکی از قابلیت های مهم روستا است که در صورت حمایت مسئولان برای سرعت بخشیدن به روند احداث آن، موجی از اشتغال زایی در منطقه ایجاد و علاوه بر حضور سرمایه گذاران در منطقه از مهاجرت روستاییان نیز جلوگیری خواهد کرد.

 

فرماندار شهرستان محلات در بخش دیگری از صحبت های خود خاطرنشان ساخت: توجه جدی مسئولان به تسریع در ایجاد مشاغل خرد روستایی زمینه اشتغال زایی گسترده اهالی روستا را فراهم می کند و این روستا از ظرفیت های مناسبی در حوزه مشاغل خرد بهره مند است.

 

زینی وند با اشاره به برگزاری یادواره شهدای روستای ور افزود: این یادواره اکنون تبدیل به یکی از مراسمات محلی شاخص شده که باشکوه خاصی در سطح منطقه برگزار می شود و مدیران دستگاه ها باید برای برگزاری هرچه بهتر این یادواره با ستاد برگزاری آن مساعدت لازم را به عمل آورند.

 

گفتنی است که مسئولان شهرستان محلات پیش از برگزاری نشست و حضور در جمع مردم روستا از روند احداث پایگاه امداد جاده ای روستای ورین، درمانگاه هفت تیر روستا و محل برگزاری یادواره شهدا بازدید کردند و در ادامه از بهورزان و پزشکان درمانگاه روستای ورین تجلیل صورت گرفت.
تگها: صبح محلات, فرماندار, تسريع, مشاغل خرد, روستايي, اشتغال زايي, گسترده

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *