مسئول دفتر شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان مرکزی

برپایی ۳۳ نماز جمعه در سطح استان مرکزی/مسئولین دولتی به امر برپایی نماز جمعه کمک کند

8 شهریور 1396 کد خبر : 988618722 | بازدید : 5095

صبح محلات_مسئول دفتر شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان مرکزی گفت: ستادهای نماز جمعه در هر شهر و منطقه‌ای مسئولیت اصلی در برگزاری نماز جمعه را بر عهده دارند و در بررسی‌های صورت گرفته، ستاد نماز جمعه محلات یکی از ستادهای نمونه در سطح استان شناخته شده است.

 

Bildergebnis für ‫محمد حاجی پور+نماز جمعه‬‎

 

به گزارش خبرنگار صبح محلات، حجت الاسلام محمد حاجی پور مسئول دفتر شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان مرکزی پیش از ظهر امروز با حضور در جلسه شورای اداری شهرستان محلات گفت: انقلاب اسلامی ثمره خون شهداست و شهدای انقلاب اسلامی، ترور، هشت سال دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم تماما برای دفاع از انقلاب اسلامی و حکومت اسلامی خون خود را نثار کرده‌اند.

 

وی ادامه داد: نماز جمعه بازوی بزرگ ولایت، رهبری و حکومت اسلامی و عضو جدا نشدنی از ولایت است که تا قبل از برپایی حکومت اسلامی توسط پیامبر اسلام و در مکه اقامه نمی‌شد.

 

حاجی پور، با معرفی اسلام به عنوان بهترین و آخرین دین الهی و توان پاسخگویی اسلام به تمامی نیازهای مادی و معنوی بشر بیان کرد: داعش به دنبال نشان دادن چهره‌ای خشن از اسلام است که هدف نهایی مستکبرین است، در حالی که اسلام زیبا ترین دین خداوند است.

 

مسئول دفتر شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان افزود: امروز اگر جمهوری اسلامی به عنوان یک الگو در جهان شناخته می‌شود به خاطر برتری حکومت اسلامی است و امام زمان نیز پس از ظهور، جهان را از پلیدی رها و حکومت علوی را پیاده خواهد کرد.

 

وی تصریح کرد: در حکومت اسلامی، نماز جمعه و امام جمعه دو وظیفه مهم، تبیین دیدگاه ولایت و رهبری حکومت اسلامی و خدمت گذاری به مردم و بیان مشکلات آنها را بر عهده دارد.

 

حاجی پور با اشاره به برپایی ۳۳ نماز جمعه در سطح استان مرکزی گفت: ستادهای نماز جمعه در هر شهر و منطقه‌ای مسئولیت اصلی در برگزاری نماز جمعه را بر عهده دارند و در بررسی‌های صورت گرفته، ستاد نماز جمعه محلات یکی از ستادهای نمونه در سطح استان شناخته شده است.

 

مسئول دفتر شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان مرکزی خاطر نشان کرد: ساخت و تجهیز مصلی‌های نماز جمعه میلیاردها تومان هزینه دارد و نیازمند بودجه و کمک خیرین است و مسولین بایستی از بودجه‌های عمومی و کمک‌های خیرین در راستای تکمیل فرایند احداث مصلی‌های نماز جمعه و برپایی نماز جمعه استفاده کنند.

 

انتهای پیام/ی
تگها: صبح محلات, شورای سیاست گذاری ائمه جمعه, استان مرکزی, حجت الاسلام حاجی پور, برپایی نماز جمعه, کمک دولتی, برپایی 33 نماز جمعه در استان مرکزی

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *