برگزاری اولین جلسه توجیهی پروژه مهر 96 در شهرستان محلات

28 تیر 1396 کد خبر : 988618069 | بازدید : 736

اولین جلسه توجیهی پروژه مهر 96 با حضور مدیران مدارس ابتدایی در سالن جلسات آموزش و پرورش شهرستان محلات برگزار شد.

به گزارش صبح محلات به نقل از روابط عمومي اموزش وپرورش شهرستان محلات, حسن شمس مدیر آموزش و پرورش هدف از این جلسه را تمهید مقدمات لازم برای عملیات اجرایی این طرح ملی برای سال تحصیلی 97-96 عنوان کرد و افزود برای بازگشایی مدارس مسیر مشخص و روشنی در پیش رو داریم. شمس پروژه مهر را نمادی از برنامه ریزی همبستگی، تحول، مدیریت کارآمد و هدفمند در نظام تعلیم و تربیت برشمرد. وی اضافه کرد: برای اجرای برنامه پروژه مهر کمیته های تعمیر و تجهیز، سازماندهی، نظارت و ارزیابی، توجیه، تبلیغ و اطلاع رسانی و تایید صلاحیت تشکیل شده است.

 

سعید جوادی معاون آموزشی نیز گفت: اجرای مطلوب و باشکوه پروژه مهر و ایجاد فضایی بانشاط در مدارس از اولویت های پروژه مهر است. وی خاطر نشان شد فعالیت های این پروژه از 15 تیرماه آغاز شده و تا نیمه مهر ماه ادامه خواهد داشت. جوادی افزود این طرح گامی مهم برای سازماندهی و ساماندهی بهتر امور آموزشی در فرآیند تعلیم و تربیت است.

 

رضا یوسف بیگی معاون برنامه ریزی و توسعه مدیریت کیفیت‌بخشی، ارتقای عدالت آموزشی و تلاش در جهت تأمین تجهیزات مورد نیاز مدارس را از جمله مهمترین ویژگی های پروژه مهر عنوان کرد. وی افزود آماده سازی فضای فیزیکی مدارس و استاندارد سازی آن در کمیته تعمیر و تجهیز پیش بینی شده است و می بایست مدارس لیستی از نیازهای خود را تهیه نمایند. یوسف بیگی ادامه داد جمع آوری وسایل اسقاطی طبق برنامه زمانبندی در حال انجام است و توزیع کتب درسی آغاز شده است. معاون برنامه ریزی و توسعه مدیریت با اشاره به اینکه نیمی از کلاس های درس شهرستان به تجهیزات هوشمندسازی مجهز شده اند گفت: حفظ و حراست از این تجهیزات در اولویت باید قرار گیرد به گونه ای که در طول سال تحصیلی قابل بهره برداری باشند.

 

محمد کمالی کارشناس روابط عمومی و مسئول کارگروه توجیه، تبلیغ و اطلاع رسانی در خصوص تعویض پرچم مدارس، وجود تمثال رهبری در کلاس های درس و لزوم به روز بودن پرتال مدارس تأکید کرد. وی با اشاره به اینکه مهر امسال با نام "مهر و تجلیل از خیرین مدرسه ساز" نامگذاری شده است می باست در مدارس خیرساز به نحو شایسته از خیران نیک اندیش تجلیل شود.  

 

 

 
تگها: صبح محلات, برگزاری, اولین, جلسه, توجیهی, پروژه مهر

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *