رییس شورای شهر محلات:

احداث پارک ویژه بانوان در دستور کار قرار دارد/انتخاب مکان مناسب برای پارک بانوان مقوله مهمی است

27 تیر 1396 کد خبر : 988618057 | بازدید : 1442

صبح محلات_رئیس شورای شهر محلات گفت: به خاطر حساسیت‌های موجود در خصوص پارک بانوان و محل استقرار آن زمینی مد نظر است و شهرداری و شورای شهر پیگیر اجرای این پروژه مهم هستند.

پایگاه خبری صبح محلات-ریحانه رضایی: پارک های ویژه زنان مکان هایی هستند که بسیاری از زنان و دختران جوان می توانند با استفاده از لباس های راحت و مناسب، در آن به ورزش و تفریح بپردازند.

محمد رضا علیمحمد رئیس شورای شهر محلات در گفتگو با خبرنگار صبح محلات گفت: در حال حاضر بخشی از پارک سردار جنگل و وسایل ورزشی آن تحت عنوان پردیس به ورزش بانوان اختصاص یافته است هر چند مکان مجزایی نیست، اما انتخاب مکان برای پارک بانوان مقوله مهمی ست که باید به جنبه‌های مختلف آن توجه شود.

وی ادامه داد: بنده سال ٨٨ در سمت شهرداری خمین عملیات احداث اولین پارک بانوان استان را در پارک بوجه خمین شروع کردم که امروز نیز به نتیجه رسیده است، اما برای این کار در شهر محلات ابتدا باید زمین مناسبی را انتخاب کرد که ساختمان‌های بلندمرتبه مشرف به پارک نباشند تا بانوان بتوانند با لباس ورزشی و خیالی راحت در محیطی امن و آرام ورزش کنند و گرنه ممکن است تبعات بیشتری برای جامعه بویژه بانوان به وجود آورد.

علیمحمد همچنین اضافه کرد: در راستای این مسایل واهمیت مکان پارک بانوان، زمینی بر روی یکی از تپه های محلات سفلی در نظر گرفته شده که کاملا از دید دیگران محفوظ است و شهرداری زمین و طرح این پارک را تهیه کرده و فرمانداری نیز برای اجرای این طرح به شهرداری قول مساعدت داده است.

رئیس شورای شهر محلات در پایان ضمن آرزوی موفقیت برای منخبین شورای پنجم خاطر نشان کرد: امیدواریم در آینده نزدیک با مشارکت مردم در مدیریت شهری و فعالیت خوب شورای جدید، پارک بانوان هرچه سریعتر اجرایی شود.

 

انتهای پیام/ی

 
تگها: صبح محلات, پارک بانوان, رئیس شورای شهر, حساسیت احداث پارک بانوان, مکانی امن برای ورزش بانوان

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *