پیام فرمانده سپاه به مناسبت آغاز سال تحصیلی

1 مهر 1392 کد خبر : 98861773 | بازدید : 1130

 

به گزارش صبح محلات به نقل از روابط عمومی سپاه ناحیه محلات، فرمانده سپاه ناحیه محلات طی پیامی آغاز سال تحصیلی جدید و بازگشایی مدارس را به دانش آموزان و دانشجویان تبریک گفت.

 

متن این پیام بدین شرح می‌باشد:

 

امام صادق(ع): به طلب دانش و علم برخیزید, هرچند با فرو رفتن در گردابها و در خطر افتادن جانها همراه باشد.

با تقدیم خالصانه ترین درودها به پیامبر عزیزمان حضرت محمد مصطفی(ص) که راه روشن زندگی را به ما آموخته و فرزندان صالحش, امامان هدی, بزرگ معلمان تاریخ بشریت و گرامیداشت یاد امام و شهداء در آستانه هفته دفاع مقدس و ادای احترام و خضوع به محضر همه معلمان و مدیران که با تلاش خود فضای معنوی تحصیل را برای جویندگان آن آماده نموده اند.

سلام خود را نثار به وجود عزیزانی میدارم که گام در مسیر کسب علم و دانش میگذارند و با شور و نشاط و پس از سپری شدن مدت کوتاهی دوباره به آغوش مدارس و خانه دوم خود باز می‌گردند تا همچون مجاهدین در راه خدا به جستجوی علم برخیزید.

سلام و درود خود را تقدیم دانش آموزان و دانشجویانی میدارم که بهترین دوران عمر خود را برای فراگیری دانش اختصاص داده‌اند و بر این باورند تا با تعلیم و تعلم مسئولیت های سنگین انقلاب و نظام را بر دوش گیرند و در راه عزت و استقلال آن بیش از گذشته کوشا باشند. ضمن تبریک مجدد آغاز سال تحصیلی جدید آرزوی توفیقات روز افزون یکایک شما را از درگاه معبود یکتا، آرزومندم.


ومن الله توفیق

فرماندهی سپاه ناحیه محلات

1/7/92
تگها: سپاه ناحیه محلات, پیام تبریک, صبح محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *