مسئولین شهرستان محلات؛

فلسطین مسئله اول جهان اسلام/ حضور حماسی مردم در راهپیمایی مشتی محکم بر دهان استکبار جهانی ست

2 تیر 1396 کد خبر : 988617681 | بازدید : 788

صبح محلات_مسئولین شهرستان محلات، دوشادوش مردم با شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس ضمن اعلام حمایت خود از مستضعفین جهانی، روز قدس را نماد دفاع از مستشعفین جهانی و روزی برای دفاع از امنیت و آرمان‌های انقلابی کشور دانستند.

 

 

فلسطین مسئله اول جهان اسلام است

حجت الاسلام مهدی ربانی امام جمعه شهر محلات در گفتگو با خبرنگار صبح محلات گفت: به فرموده مقام معظم رهبری، مسئله فلسطین مسئله اول جهان اسلام است لذا همه مسلمانان در هر شرایطی باید نسبت به مسئله فلسطین حساس و هوشیار باشند.

 

وی ادامه داد: حضور در راهپیمایی روز قدس نماد اعلام حمایت از مظلومین جهان بخصوص مظلومین فلسطین و همچنین اعلام انزجار از رژیم صهیونیستی و استکبار جهانی است.

 

امام جمعه محلات، حمایت از مردم مظلوم فلسطین را تنها هدف راهپیمایی ندانست و گفت: هدف اصلی از شرکت در راهپیمایی روز قدس و پیام آن برای جهانیان را باید در بیانات امام(ره) و مقام معظم رهبری که همان مبارزه با نظام سلطه و استکبار جهانی جستجو کرد.

 

 

روز قدس، روز ایستادگی در مقابل ظلم و دفاع از کیان اسلام است

 

حجت الاسلام علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار صبح محلات گفت: امروز مردم همه آمده‌اند تا بگویند تا آخر ایستاده‌اند چرا که امروز بیش از هر زمان دیگری، صداهای خورد شدن استخوان‌های رژیم صهیونیستی به گوش میرسد.

 

وی ادامه داد: مردم با حضور خود به جهانیان نشان دادند، در دفاع از کیان اسلام با هیچ کس شوخی ندارند و برای دفاع از امنیت خود با جدیت در صحنه خواهند بود.

 

سلیمی همچنین با اشاره به عملیات موشکی سپاه گفت: مردم با حضور خود در این راهپیمایی نشان دادند از سپاه دفاع و مایت خواهند کرد چرا که سپاه خط قرمز کشور است و اگر کسی بخواهد سپاه را تحریم کند باید بداند با یک ملت بزرگ مواجه است و پاسخ خود بابت تحریم‌ها را از ملت خواهد گرفت.

 

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی در خاتمه خاطر نشان کرد: امروز مردم مسلمان ایران و جهان از هر زمان دیگری موقعیت شناس‌تر هستند و برای مقابله با تروریسم دولتی آمریکا و رژیم صهیونیستی در صحنه حضور دارند و با سلطه مقابله خواهند کرد چراکه رژیم صهیونیستی نمادی از نظام سلطه است و امیدواریم با تحولات جدیدی که در منطقه شاهد هستیم هرچه سریعتر شاهد فروپاشی این رژیم منحوس و اشغالگر باشیم.

 

 

روز قدس، روز دفاع از امنیت ملی و هویت انقلابی کشور است

 

علی زینی وند فرماندار شهرستان محلات نیز در گفتگو با خبرنگار صبح محلات گفت: روز قدس یک روز مهم در تاریخ جهان اسلام است و در واقع نماد مبارزه با استکبار و نماد آزادی خواهی و دفاع از مظلومیت است.

 

وی ادامه داد: این روز برای همیشه در تاریخ سیاسی جهان خصوصا جهان اسلام ماندگارتر خواهد شد، چرا که هر روز شاهد رونق بیشتر آن در جهان هستیم و هرچه قدر به پیش میرویم اهمیت و آینده نگری امام خمینی(ره) در تعیین این روز و اهمیت آن نمایان‌تر می‌شود.

 

 فرماندار شهرستان محلات، حضور پرشور مردم در راهیپیمایی را نتیجه به تحرکات برخی کشورهای منطقه و دولت‌های استکباری دانست و خاطر نشان کرد: همه مردم آزادی خواه ایران باید فارغ از هر گرایش سیاسی این روز را گرامی بدارند چرا که این حضور در راهپیمایی علاوه بر دفاع از مردم مظلوم فلسطین دفاع از امنیت ملی، هویت انقلابی و آرمان‌های کشور است.

 

 

روز قدس، روز مبارزه با نظام سلطه است

 

سرهنگ پاسدار علی مطلبی، فرمانده سپاه ناحیه محلات نیز در گفتگو با خبرنگار صبح محلات گفت: روز جهانی قدس صرفا روزی برای دفاع از مردم مظلوم و رانده شده از خانه و کاشانه خود، یعنی فلسطینیان نیست.

 

وی ادامه داد: روز قدس، روز مبارزه با نظام سلطه و نظام استکباری است.

 

فرمانده سپاه ناحیه محلات همچنین خاطر نشان کرد: مبارزه مردم مسلمان جهان با مستکبران عالم تا زمانی که ریشه استکبار جهانی خشکانده و پرچم اسلام در سرتاسر جهان به اهتزاز درآید امتداد خواهد داشت.

 

 

حضور حماسی مردم در راهپیمایی مشتی محکم بر دهان استکبار جهانی ست

 

سرهنگ جعفر شمس بیرانوند فرماندهی انتظامی شهرستان محلات نیز در گفتگو با خبرنگار صبح محلات ضمن گرامی داشت روز قدس و تشکر از حضور پر شور و معنا دار مردم روزه دار در راهپیمایی روز قدس گفت: بار دیگر مردم با وحدت، همدلی و یکپارچگی در حمایت از مستضعفان جهانی بخصوص مردم مظلوم فلسطین به صحنه آمدند و اقتدار و قدرت اتحاد مسلمان در برابر استکبار جهانی به ویژه رژیم غاصب صهیونیست به نمایش گذاشتند.

 

فرماندهی انتظامی شهرستان محلات همچنین خاطر نشان کرد: حضور حماسی مردم ایران و مسلمانان جهان قطعا مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی و زمینه ساز آزادی تمام مسلمین و مستضعفین جهانی را فراهم خواهد کرد.

 

 

انتهای پیام/ی
تگها: صبح محلات, مسئولین شهرستان محلات, روز قدس, دفاع از مظلومین, مبارزه با استکبار جهانی, محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *