بخش نشاني سايت هاي ادارات محلات راه اندازي شد؛ ثبت آدرس رسمي سايت هاي ادارات محلات در پايگاه اطلاع رساني فرمانداري محلات

1 تیر 1396 کد خبر : 988617635 | بازدید : 470

اطلاع رسانی صحیح و شفاف توسط روابط عمومی های ادارات یکی از نیازهای مبرم در فضای فعلی جامعه است که در این راستا برخورداری از پایگاه های رسمی اطلاع رسانی یکی از ابزارهای موجود این حوزه است.

به گزارش صبح محلات به نقل از روابط عمومي فرمانداري شهرستان محلات,اطلاع رسانی صحیح و شفاف توسط روابط عمومی های ادارات یکی از نیازهای مبرم در فضای فعلی جامعه است که در این راستا برخورداری از پایگاه های رسمی اطلاع رسانی یکی از ابزارهای موجود این حوزه است.

 

براین اساس و به دلیل اهمیت موضوع پس از بررسی های صورت گرفته آدرس رسمی سایت ادارات شهرستان محلات برای سهولت شهروندان در دسترسی به آنها در سرصفحه سایت فرمانداری محلات و در بخش معرفی شهرستان با عنوان «نشانی سایت های ادارات شهرستان محلات» قرار داده شده است.

 

شما شهروندان گرامی با مراجعه به این قسمت می توانید از آدرس رسمی سایت های ادارات شهرستان محلات آگاه شوید؛ ذکر این نکته ضروری است که قسمت فوق به مرور و در صورت ایجاد پایگاه های جدید اطلاع رسانی توسط ادارات فاقد سایت به روز رسانی خواهد شد. 
تگها: صبح محلات, نشاني, راه اندازي, ثبت, آدرس رسمي, سايت, ادارات, پايگاه اطلاع رساني

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *