فرماندار محلات:

پروژه انتقال آب از محل پساب به دهكده گل به زودي مورد بهره برداري قرار مي گيرد

30 خرداد 1396 کد خبر : 988617609 | بازدید : 502

فرماندار شهرستان محلات گفت: پروژه انتقال آب از محل پساب به دهکده گل محلات یکی از پروژه های مهم در سطح استان است که به زودی مشکلات مربوط به آن مرتفع خواهد شد و به بهره برداری می رسد.

به گزارش صبح محلات به نقل از روابط عمومي فرمانداري شهرستان محلات,علی زینی وند صبح امروز در جلسه بررسی مشکلات پساب دهکده گل محلات با اشاره به اهمیت موضوع خاطر نشان ساخت: این پروژه یکی از طرح های مهم استان محسوب می شود و با توجه به تقاضاهای متعدد شهروندان برای واگذاری زمین در دهکده گل نیاز به رفع مشکلات پساب و انتقال آب از اهمیت زیادی برخوردار است.

 

وی در ادامه تصریح کرد: صنعت گل محلات از رونق خوبی برخوردار است و تعداد افراد متقاضی در این صنف رو به افزایش است که به دنبال رفع موانع و مشکلات موجود بر سر راه صنعت گل در شهرستان محلات هستیم و در اسرع وقت نشستی با حضور مسئولان استانی برای بررسی موانع موجود در پروژه انتقال پساب برگزار خواهد شد.

 

فرماندار شهرستان محلات اظهار کرد: یکی از راهکارهای مناسب برای دریافت اعتبارات قابل توجه در دهکده گل، تعریف پروژه های کارشناسی شده و اخذ اعتبار از محل ردیف ارتقا زیرساخت های توسعه ای است که در این صورت امکان جذب حداکثری اعتبارات وجود دارد.

 

زینی وند گفت: در این بخش از بودجه اعتبارات مناسبی پیش بینی شده که در صورت ارائه طرح های کارشناسی شده از سوی ادارات علاوه بر جذب اعتبارات امکان اشتغال زایی گسترده در این قالب نیز وجود خواهد داشت.
تگها: صبح محلات, فرماندار, پروژه, سطح استان, مشکلات, مرتفع, بهره برداری

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *