جلسه مدیران مدراس متوسطه دوم محلات برگزار شد

23 خرداد 1396 کد خبر : 988617481 | بازدید : 3370

جلسه مدیران مدارس متوسطه دوم روز یکشنبه 21 خرداد ماه در سالن جلسات آموزش و پرورش برگزار شد.

به گزارش صبح محلات به نقل از روابط عمومي اموزش وپرورش شهرستان محلات, حسن شمس مدیر آموزش و پرورش در این جلسه از تلاش های یک ساله مدیران تشکر کرد و در خصوص موضوعات مطرح شده توسط آنان پاسخ داد. وی افزود می بایست کار ثبت نام دانش آموزان به گونه ای برنامه ریزی شود که ضمن تمرکز بر جریان ثبت نام سال تحصیلی با کم ترین مشکل آغاز شود و رضایتمندی اولیا جلب شود.

 

سعید جوادی معاون آموزشی از ارسال شیوه نامه ثبت نام دانش آموزان در سال تحصیلی جدید خبر داد و افزود در دستورالعمل ثبت نام به نحوی برنامه ریزی شده که مردادماه کار ثبت نام در مدارس به اتمام برسد و سازماندهی معلمان، کلاس بندی مدارس و تامین نیروی انسانی و برنامه ریزی برای شروع سال تحصیلی جدید در شهریور انجام شود و مدیران مدارس پروژه مهر را با جدیدیت بیشتری دنبال کنند. وی همچنین بر ارسال درخواست کلاس های فوق برنامه برای سال تحصیلی آینده و تعیین تکلیف آن تا قبل از شروع سال تحصیلی تأکید کرد.

 

ابوالفضل مرادی کارشناس مسئول آموزش متوسطه در مورد دستورالعمل کلاس های جبرانی تابستانی مباحثی مطرح کرد و افزود مراکز برگزاری کلاس های تابستانی برای دانش آموزان پسر دبیرستان شهید بهشتی و دانش آموزان دختر دبیرستان فاطمه الزهرا(س) می باشد.

 

 

 
تگها: صبح محلات, جلسه, مدیران, مدراس, متوسطه دوم, محلات, برگزار

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *