فرماندار در اولين جلسه كميته برنامه‌ريزي محلات خبر داد:

افزايش۱۵ درصدي اعتبارات شهرستان محلات از محل بودجه استاني

23 خرداد 1396 کد خبر : 988617479 | بازدید : 3139

فرماندار شهرستان محلات گفت: اعتبارات این شهرستان از محل اعتبارات توزیع‌شده استانی به نسبت سال گذشته حدود ۱۵ درصد رشد داشته است.

به گزارش صبح محلات به نقل از روابط عمومي فرمانداري شهرستان محلات, علی زینی وند صبح امروز در اولین جلسه کمیته برنامه‌ریزی شهرستان محلات با تسلیت ایام لیالی قدر و گرامیداشت یاد شهدای حوادث تروریستی اخیر در تهران اظهار کرد: از مجموع اعتبارات استان مرکزی بخشی از آن توزیع‌شده و در اختیار شهرستان‌ها قرارگرفته است.

 

وی در ادامه تصریح کرد: در حوزه ارتقا زیرساخت‌های توسعه، اعتبارات خوبی برای ادارات پیش‌بینی‌شده است که از ادارات خواستار تعریف پروژه‌هایی در این زمینه به‌منظور جذب اعتبارات هستیم و وضعیت تخصیص اعتبارات سال جاری به نسبت سال گذشته بسیار بهتر خواهد بود.

 

فرماندار شهرستان محلات خاطرنشان ساخت: درمجموع اعتبارات پیش‌بینی‌شده استانی در سطح شهرستان به‌صورت هدفمند توزیع‌شده و بر اساس ارزیابی‌های انجام‌گرفته از ادارات مابقی اعتبارات استانی نیز میان آن‌ها توزیع خواهد شد.

 

زینی وند در تشریح میزان اعتبارات توزیع‌شده بین ادارات شهرستان محلات در سال ۹۶ بیان کرد: سال گذشته درمجموع بیش از 70 میلیارد ریال اعتبار میان ادارات شهرستان توزیع‌شده که این رقم در سال جاری با افزایش ۱۵ درصدی به حدود 90 میلیارد ریال ارتقا یافته و این در حالی است که تاکنون تنها بخشی از اعتبارات استان توزیع‌شده و مابقی آن طی ماه‌های آینده توزیع خواهد شد.

 

زینی وند با اشاره به اولویت‌های مهم شهرستان محلات به‌منظور اختصاص اعتبارات گفت: حوزه گردشگری، کشاورزی و تجهیز صنایع جانبی بخش سنگ ازجمله اولویت‌های مهم در سطح شهرستان محسوب می‌شود که برای آن اعتبارات مناسبی در نظر گرفته‌شده است.
تگها: صبح محلات, جلسه, كميته, برنامه‌ريزي, افزايي, اعتبارات, بودجه استاني

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *