فرماندار محلات: روابط عمومي ها به عنوان سفيران اطلاع رساني نقش مهمي در آگاه سازي مردم دارند

22 خرداد 1396 کد خبر : 988617457 | بازدید : 503

فرماندار شهرستان محلات گفت: مسئولان روابط عمومی ادارات به‌عنوان سفیران اطلاع‌رسانی نقش مهمی در آگاه‌سازی مردم بر عهده‌دارند و چشم بینای ادارات نزد افکار عمومی جامعه به شمار می‌روند.

به گزارش صبح محلات به نقل از روابط عمومي فرمانداري شهرستان محلات,علی زینی وند صبح امروز در اولین جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی ادارات شهرستان محلات با تبریک میلاد امام حسن مجتبی(ع) و تسلیت وقوع حوادث تروریستی اخیر در کشور که منجر به شهادت جمعی از شهروندان شد، اظهار کرد: دشمنان جمهوری اسلامی ایران در حوادث اخیر قصد داشتند دو نماد مهم در کشور را مورد هدف قرار دهند که یکی از دلایل بروز این اتفاقات خشم دشمن از حضور گسترده مردم در انتخابات بود.

 

وی در ادامه تصریح کرد: مشارکت بالای مردم ایران در انتخابات اخیر و بالا بودن میزان حضور شهروندان در این دوره از انتخابات خشم دشمنان نظام جمهوری اسلامی را برانگیخت و آن‌ها قصد ضربه زدن به کشور را داشتند که وقوع این حادثه نشان داد امنیت ایران در منطقه ناامن اطراف کشور قابل‌قبول است و باید قدردان زحمات نیروهای امنیتی کشور بود و با هوشیاری در مقابل تحرکات دشمنان ایستادگی کرد.

 

فرماندار شهرستان محلات در بخش دیگری از صحبت‌های خود خاطرنشان ساخت: مسئولان روابط عمومی ادارات به‌عنوان سفیران اطلاع‌رسانی نقش مهمی در آگاه‌سازی مردم بر عهده‌دارند و اگر در دنیای تبادل اطلاعات امروزی در زمینه اطلاع‌رسانی با کندی عمل نماییم با سرعت خیره‌کننده عقب خواهیم افتاد و اخبار جعلی با سرعت بیشتر منعکس می‌شوند.

 

زینی وند افزود: در این میان نقش روابط عمومی ادارات بسیار حساس و مهم است و جایگاه این بخش از دو جنبه قابل‌بررسی است که در وهله اول به‌عنوان چشم بینا در افکار عمومی مطرح است و در وهله دوم کوچک‌ترین خدمات ارائه‌شده از سوی ادارات توسط روابط عمومی‌ها به مردم اطلاع‌رسانی می‌شود.

 

وی در ادامه با اشاره به نحوه فعالیت روابط عمومی ادارات در شهرستان محلات بیان کرد: نداشتن سایت رسمی در ادارات غیرقابل‌توجیه است و دستگاه‌هایی که در فضای امروز جامعه از این امکان برخوردار نیستند با ضعفی جدی روبرو هستند و باید نسبت به رفع این نقص اقدام کنند.

 

در بخش پایانی این جلسه از زحمات مسئولان روابط عمومی شهرداری محلات، آموزش‌وپرورش، فرهنگ و ارشاد اسلامی و نیروی انتظامی شهرستان به‌عنوان فعالین برتر این عرصه با اهدای لوح تقدیر تجلیل شد. 
تگها: صبح محلات, روابط عمومي, سفيران, اطلاع رساني مهمي, آگاه سازي, مردم

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *