فرماندهی سپاه ناحیه محلات برنامه های هفته دفاع را تشریح کرد

30 شهریور 1392 کد خبر : 98861738 | بازدید : 2407

 

فرمانده سپاه ناحیه محلات برنامه های هفته دفاع در شهرستان محلات را تشریح کرد.

 

به گزارش صبح محلات، فرمانده سپاه ناحیه محلات در کنفرانس خبری امروز صبح خود برنامه های هفته دفاع مقدس را تشریح کرد و گفت: هفته دفاع یاد آور حماسه سازی‌های هشت ساله مردان خداست و اینک ما می‌بایست با گرامی داشت یاد و خاطره آنها به مناسبتهای مختلف از جمله هفته دفاع مقدس ذره ای از دین خود را به شهدا و حماسه سازی های آنها ادا کنیم.

 

علیرضا براتعلی فرمانده سپاه ناحیه محلات در تشریح اهم برنامه ها گفت: برگزاری صبحگاه مشترک نیروهای نظامی، انتظامی و بسیجیان سلحشور، دیدار با خانواده شهداء، ریژه موتوری، دیدار با امام جمعه، گلباران قبور شهدای شهرستان، افتتاح نمایشگاه بزرگ دفاع مقدس و برگزاری رزمایش و تمرینات تاکتیکی گردانهای عاشورای پایگاه محور از شاخص ترین برنامه های این هفته در شهرستان محلات می‌باشد.

 

وی همچنین در ادامه گفت: صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی، دیدار از خانواده شهداء و یادواره شهدای مسجدالجوای کوی بعثت در نخستین روز آغاز هفته دفاع مقدس و نواختن زنگ مقاومت و مهر در مدارس، افتتاح نمایشگاه عکس و خوشنویسی و برگزاری همایش بزرگ بسیج سازندی و اقتصاد مقاومتی در روز دوم هفته دفاع از مهمترین برنامه های این روزها خواهد بود.

 

براتعلی در خصوص دیگر برنامه های این هفته گفت: گلباران قبور مطهر شهداء، ریژه موتوری در روز سوم و اعزام اکیپ پزشکی شهرستان به مناطق محروم و آغاز رزمایش و تمرینات تاکتیکی گردانهای عاشورا در روز چهارم و ویزیت رایگان مردم در درمانگاه فتح المبین سپاه ناحیه محلات و حضور بسیجیان در نماز عبادی سیاسی جمعه نیز از شاخص ترین برنامه های این ناحیه در شهرستان خواهد بود.

 

وی همچنین در ادامه گفت: در آخرین روز هفته دفاع مقدس نیز از پرژه‌های عمرانی بسیج سازندگی شهرستان محلات در روستاهای ورسفلی و روستای نینه بهره برداری خواهد شد.

 

براتعلی در پایان گفت: بر همه مردم که به برکت خون شهدا و رشادتهای آنها در دوران دفاع مقدس امروز در امنیت و آرامش زندگی میکنیم لازم و واجب است تا یاد و خاطره آنها را در اذهان عمومی زنده نگه داریم.
تگها: هفته دفاع مقدس, صبح محلات, سپاه محلات, اخبار محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *