معاون آموزشی از ارسال شیوه نامه ثبت نام به مدارس خبر داد/ نوآموزان برای ورود به پیش دبستانی سنجش می شوند

18 خرداد 1396 کد خبر : 988617374 | بازدید : 464

صبح امروز جلسه ستاد ثبت نام مدارس ابتدایی با حضور مدیر آموزش و پرورش و معاون آموزشی در سالن جلسات آموزش و پرورش برگزار شد.

به گزارش صبح محلات به نقل از روابط عمومي اموزش وپرورش شهرستان محلات, صبح امروز چهارشنبه 17 خرداد ماه سعید جوادی معاون آموزشی در جلسه ستاد ثبت نام مدارس ابتدایی از ارسال شیوه نامه ثبت نام دانش آموزان در سال تحصیلی جدید خبر داد.

 

معاون آموزشی از ارسال شیوه نامه ثبت نام به مدارس خبر داد

 

وی افزود در دستورالعمل ثبت نام به نحوی برنامه ریزی شده که مردادماه کار ثبت نام در مدارس به اتمام برسد و سازماندهی معلمان، کلاس بندی مدارس و تامین نیروی انسانی و برنامه ریزی برای شروع سال تحصیلی جدید در شهریور انجام شود و مدیران مدارس پروژه مهر را با جدیدیت بیشتری دنبال کنند.

 

نوآموزان برای ورود به پیش دبستانی سنجش می شوند

 

این مقام مسئول افزود تغییرات اساسی در ثبت نام سال تحصیلی جدید، افزوده شدن سنجش نوآموزان بدو ورود به پیش دبستانی به مراحل ثبت نام است، این در حالی است که در سنوات گذشته تنها سنجش دانش آموزان برای ورود به دبستان صورت می گرفت.

جوادی با اشاره به مصوبات کمیته برنامه ریزی گفت تلاش می شود که رضایتمندی اولیا در امر ثبت نام جلب شود و در این راستا کروکی ثبت نام جهت نصب در تابلوی اعلانات مدارس تهیه شده و تنها دانش آموزان مناطق مشخص شده مجاز به ثبت نام در محدوده مشخص شده هستند.

 

معاون آموزشی گفت افراد لازم التعلیم فاقد مدارک هویتی با کارت حمایت تحصیلی که توسط وزارت کشور صادر می شود می توانند در مدارس تحصیل نمایند.

 

 
تگها: صبح محلات, معاون آموزشی, شیوه نامه, ثبت نام, مدارس, نوآموزان, پیش دبستانی, سنجش

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *