كمك به تكميل مدرسه خيرساز شهيد سروش محلات در دستور كار قرار دارد

17 خرداد 1396 کد خبر : 988617341 | بازدید : 390

فرماندار شهرستان محلات گفت: مدرسه خیرساز شهید سروش یکی از پروژه های آموزشی اولویت دار محلات است که برای تکمیل آن اعتباراتی از محل منابع شهرستانی اختصاص خواهد یافت.

به گزارش صبح محلات به نقل از روابط عمومي فرمانداري شهرستان محلات,علی زینی وند در جلسه بررسی آخرین وضعیت احداث مدرسه خیرساز شهید سروش در شهر محلات که با حضور امام جمعه محلات و مدیر کل نوسازی مدارس استان مرکزی برگزار شد، اظهار کرد: میزان مشارکت های مردمی خیران این شهرستان در پروژه های مختلف از جمله احداث مدرسه بسیار قابل توجه است که باید به تناسب کمک های مردمی اعتبارات بیشتری از طریق نوسازی مدارس به شهرستان اختصاص یابد.

 

وی در ادامه خاطر نشان ساخت: رویکرد مهم شهرستان در تقسیم بودجه و اعتبارات، اختصاص آن به طرح های نیمه تمام برای تکمیل آنها و تمرکز بودجه ها در این بخش است و اعتقادی به تقسیم بودجه به صورت جزئی میان پروژه های سطح شهرستان نداریم.

 

فرماندار شهرستان محلات در ادامه با بیان اهمیت پروژه مدرسه خیرساز شهید سروش ابراز کرد: پس از اعلام آموزش و پرورش شهرستان محلات در خصوص پروژه های اولویت دار این نهاد در سطح شهرستان اعتبارات مورد نیاز به این دستگاه اختصاص خواهد یافت و برای تخصیص حداکثر اعتبارات به مدرسه شهید سروش با توجه به اهمیت آن نهایت تلاش خود را انجام خواهیم داد.
تگها: صبح محلات, فرماندار محلات, كمك, تكميل مدرسه, دستور كار

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *