فرماندار محلات:

ايجاد فضاي همدلي در محلات موجب تسريع در رفع مشكلات مي شود/تاكيد مسئولان بر همدلي و وحدت

17 خرداد 1396 کد خبر : 988617340 | بازدید : 414

فرماندار شهرستان محلات گفت: این شهرستان با ایجاد فضای همدلی و وحدت از ظرفیت مناسبی برای رفع مشکلات برخوردار است.

به گزارش صبح محلات به نقل از روابط عمومي فرمانداري شهرستان محلات,علی زینی وند امروز در دیدار منتخبان مردم شهر محلات در پنجمین دوره شورای اسلامی شهر با نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی که با حضور فرماندار و امام جمعه شهر محلات در دفتر امام جمعه برگزار شد، با تسلیت سالگرد ارتحال امام(ره) اظهار کرد: فرآیند برگزاری انتخابات در این شهرستان عادی بود و انتخابات اخیر طبق روال قانونی برگزار شد.

 

وی در ادامه تصریح کرد: با حضور و شرکت اقشار مختلف مردم در انتخابات امسال یکی از رکوردهای بالای مشارکت در انتخابات شهرستان محلات به ثبت رسید و فضای برگزاری انتخابات نیز در سطح شهرستان مناسب بود.

 

فرماندار محلات خاطر نشان ساخت: اکنون انتخابات به پایان رسیده و این شهرستان با ایجاد فضای همدلی و وحدت از ظرفیت مناسبی برای رفع مشکلات در حوزه های مختلف برخوردار است که باید از پتانسیل تمامی مسئولان شهرستان برای تحقق این امر بهره برد و برگزاری نشست های دوره ای میان مسئولان اهمیت ویژه ای دارد.

 

زینی وند افزود: شورای شهر نیز در این میان یکی از نهادهای مردمی بسیار مهم به شمار می رود و اعضای شورا وظیفه ای دشوار بر عهده دارند که باید پاسخگوی مطالبات شهروندان باشند و تحقق این موارد با همدلی و همکاری میان تمام مسئولان در سطح شهر محقق می شود که با کمک مسئولان فضای خوبی در شهرستان فراهم خواهد شد.

 

امام جمعه شهر محلات نیز در این دیدار و در سخنانی کوتاه با تسلیت سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) بیان کرد: آنچه تاکنون در نظام جمهوری اسلامی ایران به دست آورده ایم ناشی از خوف خداوند بوده است که این امر باید سرلوحه امور قرار گیرد.

 

حجت الاسلام مهدی ربانی با تبریک به اعضای منتخب مردم در پنجمین دوره شورای اسلامی شهر محلات گفت: پیگیری درخواست های شهروندان و کمک به رشد و توسعه شهر محلات از جمله اقداماتی است که می بایست مورد توجه جدی اعضای شورای اسلامی شهر قرار گیرد.

 

نماینده مردم محلات و دلیجان هم در این دیدار با تسلیت سالگرد ارتحال امام(ره) و تبریک به منتخبان مردم محلات در شورای اسلامی شهر اظهار کرد: بدون شک وجود اختلاف میان مسئولان موجب عدم توسعه مناسب شهر خواهد شد و با انسجام مدیران شهرستان می توان از فرصت همدلی میان مسئولان برای رشد شهر استفاده کرد.

 

حجت الاسلام علیرضا سلیمی ادامه داد: شورای اسلامی شهر برای حرکت در مسیر واقعی خود باید به صورت فراجناحی عمل کند و با خروج از وضعیت فعلی به سمت تبدیل به یک پارلمان محلی پیش رود تا نتیجه مثبتی در بر داشته باشد.

 

وی افزود: انتخاب شهردار یکی از حقوق مسلم شوراها است و هیچکدام از مسئولین شهر نمی توانند در این امر دخالت کنند و قطعا پس از اتخاذ تصمیم از سوی شورای اسلامی شهر همگان به این تصمیم احترام خواهند گذاشت.

 

نماینده مردم محلات و دلیجان در خانه ملت بیان کرد: استفاده اعضای شورای اسلامی شهر از ظرفیت امام جمعه، نماینده مردم در مجلس و فرماندار و برگزاری نشست های دوره ای با آنها برای پیشبرد امور در سطح شهر بسیار تاثیرگذار خواهد بود.

 

حجت الاسلام سلیمی ابراز کرد: بررسی مهم ترین مشکلات موجود در سطح شهر و انجام اولویت بندی میان آنها و اقدام به رفع چند مشکل مهم موجود در سطح شهر یکی از نکاتی است که باید مدنظر اعضای جدید شورای اسلامی شهر محلات قرار گیرد تا شاهد رشد بیش از پیش شهر در ابعاد مختلف باشیم.

 
تگها: صبح محلات, تسريع, رفع مشكلات, تاكيد مسئولان, همدلي, وحدت

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *