فرماندار محلات در گفت و گو با راديو استان:

مقدمات برگزاري انتخاباتي پرشور در شهرستان محلات فراهم شده است

18 اردیبهشت 1396 کد خبر : 988616949 | بازدید : 1460

فرماندار شهرستان محلات گفت: مقدمات برگزاری انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در این شهرستان فراهم شده و تمامی امکانات مورد نیاز به منظور برگزاری یک انتخابات پرشور در سطح شهرستان آماده گردیده است.

به گزارش صبح محلات به نقل ازروابط عمومي فرمانداري شهرستان محلات ,علی زینی وند صبح امروز با حضور در صداوسیما استان مرکزی و با شرکت در برنامه «همه با هم» رادیو استان، ویژه انتخابات، اظهار کرد: مقدمات برگزاری انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در این شهرستان فراهم شده و امکانات مورد نیاز به منظور برگزاری یک انتخابات پرشور در سطح شهرستان آماده گردیده است.

 

وی در ادامه تصریح کرد: روند بررسی صلاحیت ها در هیات اجرایی طی روزهای گذشته به اتمام رسید و تا به این لحظه مانعی در فرآیند برگزاری این دوره از انتخابات وجود ندارد و از آمادگی مطلوبی برای برپایی انتخاباتی پرشور با حضور اقشار مختلف مردم برخوردار هستیم.

 

فرماندار شهرستان محلات در ادامه این گفت و گوی رادیویی خاطر نشان ساخت: جلسه توجیهی برای داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا برگزار شده و مصادیق مجاز و غیر مجاز تبلیغات به داوطلبان اعلام شده و انتظار داریم کاندیداهای شورای اسلامی شهر و روستا موارد مطرحه در قانون را رعایت کنند.

 

زینی وند افزود: انتخابات در ایران یک جشن ملی و مظهر همبستگی میان اقشار مختلف شهروندان است و در این بین حضور پرشور مردم از اهمیت زیادی برخوردار است و امیدواریم روز جمعه 29 اردیبهشت ماه شاهد شرکت تمامی شهروندان در این عرصه مهم باشیم.

 

گفتنی است که برنامه همه با هم روز چهارشنبه 20 اردیبهشت ماه 96 ساعت 10:15 صبح از رادیو استان مرکزی پخش خواهد شد که شما شهروندان گرامی می توانید در این برنامه شنونده صحبت های کامل علی زینی وند فرماندار و رییس هیات اجرایی محلات و غلامرضا میری رییس هیات نظارت بر شوراهای اسلامی شهر و روستای محلات باشید.
تگها: صبح محلات, راديو, مقدمات, برگزاري, انتخاباتي پرشور, شهرستان

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *