پيام فرماندار محلات به مناسبت شروع پانزدهمين نمايشگاه گل محلات

6 اردیبهشت 1396 کد خبر : 988616786 | بازدید : 712

فرماندار شهرستان محلات و رییس ستاد برگزاری پانزدهمین نمایشگاه گل محلات در آستانه شروع این دوره از نمایشگاه گل و گیاه محلات پیامی صادر کرد. متن پیام فرماندار محلات به شرح ذیل است:

به گزارش صبح محلات به نقل ازروابط عمومي فرمانداري شهرستان محلات ,شهرستان محلات با برخورداری از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های فراوان در حوزه‌های مختلف اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، کشاورزی و... یکی از شهرستان‌های مطرح و بااستعداد در سطح کشور محسوب می‌شود که سالانه میزبان جمع کثیری از گردشگران است.

 

نمایشگاه گل و گیاه محلات یکی از رخدادهای مهم ملی این شهرستان است که هرساله باعث حضور موج عظیمی از گردشگران در شهرستان می‌شود و دست‌اندرکاران اجرایی نمایشگاه نیز طی سال‌های اخیر تلاش کرده‌اند با تلفیق استفاده از نیروی جوانان در کنار تجربه پیشکسوتان و با توجه به وجود زیرساخت‌های مناسبی ازجمله پایانه صادراتی گل و گیاه در محلات، رویکرد صادراتی را در این صنعت عملیاتی کنند.

 

نمایشگاه گل محلات در سال‌های اخیر به‌واسطه حضور جمعی از جوانان خردمند و کوشا در کنار یکدیگر که باتدبیر و نوآوری ایده‌های جدیدی را به این مراسم ملی تزریق کرده‌اند، باعث رشد کیفی نمایشگاه گل و حرکت بیش‌ازپیش آن به سمت برگزاری نمایشگاهی تخصصی‌شده است.

 

نمایشگاه گل محلات فرصتی مغتنم به‌منظور رویارویی تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی، تجار، صادرکنندگان و متخصصان گل و گیاهان زینتی کشور است تا با حضور در این نمایشگاه مهم کشوری و تبادل اطلاعات تخصصی بتوانند با رویکردی صادرات گرا در سالی که توسط مقام معظم رهبری به نام اقتصاد مقاومتی، تولید – اشتغال، نامگذاری شده، زمینه تحقق شعار سال جاری را با استفاده از توانمندی‌های موجود در شهرستان فراهم آورند.

 

این‌جانب در پایان ضمن آرزوی رشد و تعالی اقتصادی برای این شهرستان در تمامی زمینه‌ها، از برگزارکنندگان پانزدهمین نمایشگاه گل و گیاه شهرستان محلات و جوانان کوشا در این عرصه به سهم خود تقدیر و تشکر می‌کنم و امیدوارم نمایشگاه گل محلات در سال‌های آتی با تبدیل به نمایشگاهی بین‌المللی زمینه توسعه روزافزون صنعت گل در محلات را فراهم آورد.

 

 

 

 

 

علی زینی وند

 

فرماندار و رییس ستاد برگزاری پانزدهمین نمایشگاه گل و گیاه محلات
تگها: صبح محلات, پيام, فرماندار, مناسبت, شروع, پانزدهمين, نمايشگاه گل, محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *