رهاسازي حقابه محلات با پيگيري‌هاي مسئولان/مردم در حاشيه رودخانه اتراق نكنند

1 اردیبهشت 1396 کد خبر : 988616730 | بازدید : 225

فرماندار شهرستان محلات گفت: با پیگیری‌های به‌عمل‌آمده توسط مسئولان شهرستان و استان، حقابه شهرستان محلات از سد کوچری رهاسازی شد.

به گزارش صبح محلات به نقل ازروابط عمومي فرمانداري شهرستان محلات,علی زینی وند در تکمیل این خبر اظهار کرد: با پیگیری‌های انجام‌شده توسط نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی از طریق وزارت نیرو و بازدید مفصل بنده به همراه مسئولان امور آب از مسیر رودخانه و سد کوچری و انتقال درخواست قانونی مردم به مسئولان ذی‌ربط، سرانجام حقابه شهرستان محلات از روز گذشته رهاسازی شد.

 

وی در ادامه تصریح کرد: مطالبه مردم شهرستان محلات ظرف ماه‌های گذشته توسط مسئولان شهرستانی و استاندار مرکزی با ارائه گزارش‌های مختلف به دستگاه‌های مربوطه منتقل و درنهایت وزارت نیرو این موضوع را پذیرفت.

 

فرماندار شهرستان محلات با اشاره به تداوم پیگیری‌ها برای رهاسازی بیشتر حقابه بیان کرد: مقرر شد فرمانداران شهرستان‌های محلات، خمین و دلیجان به همراه نمایندگان مردم این سه شهر در مجلس شورای اسلامی درخواست مشترکی تهیه و به‌منظور رهاسازی مداوم حقابه به وزارت نیرو ارسال کنند.

 

زینی وند بابیان رهاسازی حقابه شهرستان از سدکوچری به میزان ۱۰ تا ۲۰ مترمکعب در ثانیه از دیروز خاطرنشان ساخت: شهروندان با توجه به رهاسازی آب با حجم وسیع، از اتراق در حاشیه و بستر رودخانه به‌طورجدی خودداری کنند.
تگها: صبح محلات, رهاسازي, حقابه, مسئولان, مردم, حاشيه, رودخانه, اتراق

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *