جلسه مشاوران مدارس شهرستان محلات برگزار شد

25 فروردین 1396 کد خبر : 988616651 | بازدید : 23101

پنجمین جلسه مشاوران مدارس با موضوع هدایت تحصیلی با حضور مدیر آموزش و پرورش، معاون پرورشی و تربیت بدنی و مشاوران تحصیلی مدارس برگزار شد.

به گزارش صبح محلات به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان محلات, پنجمین جلسه مشاوران مدارس با موضوع هدایت تحصیلی با حضور مدیر آموزش و پرورش، معاون پرورشی و تربیت بدنی و مشاوران تحصیلی مدارس در سالن جلسات آموزش و پرورش برگزار شد.

 

حسن شمس مدیر آموزش و پرورش در این جلسه بر لزوم آشنایی اولیا و دانش‌آموزان با آیین‌نامه جدید تأکید کرد و همکاری کلیه عوامل مدرسه در امر هدایت تحصیلی را امری اجتناب‌ناپذیر دانست. شمس افزود مشاوران و مدیران مدارس باید زمینه‌های لازم را فراهم نمایند تا امر هدایت تحصیلی بدون حاشیه به‌پیش رود.

 

سمانه عرب کارشناس فرهنگی هنری و مشاوره به تشریح آیین‌نامه هدایت تحصیلی پرداخت و افزود در جلسات با اولیای دانش‌آموزان می‌بایست نظرات آن‌ها اخذ شود. وی افزود با توجه به اینکه نظر دبیران نیز در هدایت تحصیلی تأثیرگذار است لازم است دبیران نیز به وظایف خود آشنا شوند. عرب از برگزاری همایش‌های منطقه‌ای و مدرسه‌ای با موضوع آشنایی دانش‌آموزان و اولیا با هدایت تحصیلی خبر داد.

 

 

 

 
تگها: صبح محلات, جلسه, مشاوران, مدارس, شهرستان محلات, برگزار

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *