برگزاری پانزدهمین نمایشگاه گل محلات با رویکرد تولید ملی

15 فروردین 1396 کد خبر : 988616434 | بازدید : 21611

دبیر اجرایی پانزدهمین نمایشگاه گل محلات گفت: این نمایشگاه از پنج تا هشتم اردیبهشت ماه امسال همزمان با مبعث حضرت رسول اكرم(ص) در محل پایانه گل و گیاه زینتی محلات برگزار می‌شود

به گزارش صبح محلات به نقل ازایسنا، منطقه مرکزی، مجتبی ابراهیمی وسعت این نمایشگاه را هفت هزار مترمربع عنوان کرد و افزود: پانزدهمین نمایشگاه گل محلات در فضای نمایشگاهی با وسعت هفت هزار و ۱۰۰ متر مربع سالن و 4۰ هزار متر مربع فضای سبز در محل پایانه گل و گیاهان زینتی شهرستان محلات برگزار می‌شود که در مجموع نسبت به نمایشگاه سال گذشته، هزار متر مربع افزایش خواهد داشت.

 

وی درخصوص ایجاد فضایی متفاوت در این دوره از نمایشگاه افزود: المان‌های جدید و فضای متنوع تر از سا ل گذشته برای نمایشگاه گل امسال پیش‌بینی شده است .

 

دبیر اجرایی نمایشگاه گل محلات با اشاره به حضور شرکت کنندگان خارجی در این نمایشگاه بیان کرد: شرکت‌های تولیدکننده گل و گیاهان زینتی از کشورهای روسیه و ارمنستان و کلیه تعاونی‌های گل و گیاه سراسر کشور برای حضور در این نمایشگاه اعلام حضور كرده‌اند، همچنین در نمایشگاه امسال 100 غرفه دار از شهرهای تهران، قزوین، شیراز، قم، سنندج، شهرهای استان گیلان و مرکزی آخرین محصولات خود را به نمایش خواهند گذاشت.

 

دبیر اجرایی پانزدهمین نمایشگاه گل  محلات افزود: رویکرد نمایشگاه با توجه به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری با عنوان "اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال"، تولید ملی و حفاظت از محيط زيست است .

 

ابراهیمی در خاتمه  با اشاره به برگزاری این نمایشگاه در اردیبهشت ماه برای دومین سال متوالی، خاطر نشان کرد: به دلیل کیفیت و تنوع بالای گل و گیاهان زینتی در اردیبهشت ماه، برای دومین بار نمایشگاه در این زمان برگزار می‌شود، در حالی که دوره‌های قبلی نمایشگاه در شهریور ماه برگزار می‌شد
تگها: صبح محلات, برگزاری, پانزدهمین, نمایشگاه گل, محلات, رویکرد, تولید ملی

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *