اکثر آسیب‌های اجتماعی مربوط به بی‌سوادی و عدم آگاهی است

24 اسفند 1395 کد خبر : 988616249 | بازدید : 537

شورای پشتیبانی سوادآموزی شهرستان محلات با حضور معاون سوادآموزی آموزش و پرورش استان مرکزی در فرمانداری شهرستان محلات تشکیل شد.

به گزارش صبح محلات به نقل از روابط عمومی اموزش وپرورش شهرستان محلات, روز 23 اسفندماه شورای پشتیبانی سوادآموزی شهرستان محلات با حضور معاون سوادآموزی آموزش و پرورش استان مرکزی در فرمانداری شهرستان محلات تشکیل شد.

 

علی‌محمد غلامی معاون سوادآموزی آموزش و پرورش استان مرکزی با اشاره به آسیب‌های بی‌سوادی و لزوم توجه به ریشه‌کنی آن خاطرنشان شد اکثر آسیب‌های اجتماعی مربوط به بی‌سوادی و عدم آگاهی آنها می‌باشد. وی افزود شعار حداکثر انعطاف‌پذیری، افراد، زمان، مکان، در ترغیب سوادآموزی و حمایت از این اقشار آسیب‌پذیر در دستور قرار دارد. غلامی حمایت‌های سازمان بهزیستی، کمیته امداد امام خمینی(ره)، اداره صنعت و معدن و تجارت در مورد مخاطبان خود و همچنین تلاش دهیاران را در شناسایی، جذب و آموزش سوادآموزان را از اهداف سال آتی برشمرد.

 

حسن شمس مدیر آموزش و پرورش شهرستان محلات در ابتدای این جلسه از تمامی روسای ادارات حاضر در جلسه شورای پشتیبانی تقدیر نمود. وی آماری از وضعیت بی‌سوادی در شهرستان ارائه و خواستار همکاری ادارات برای شناسایی و جذب سوادآموزان در شهرستان محلات شد.
تگها: صبح محلات, آسیب‌های اجتماعی, بی‌سوادی, عدم آگاهی

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *