فرماندار محلات در جلسه شوراي فرهنگ عمومي: فرهنگ از حوزه هاي مهم در جامعه محسوب مي شود

18 اسفند 1395 کد خبر : 988616189 | بازدید : 6581

فرماندار شهرستان محلات گفت: فرهنگ یکی از حوزه های مهم در سطح جامعه است که کم توجهی به آن اثرات نامطلوبی را به دنبال خواهد داشت.

به گزارش صبح محلات به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان محلات ,علی زینی وند عصر امروز در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهر محلات اظهار کرد: این جلسه وظیفه سیاستگذاری در حوزه فرهنگ را بر عهده دارد و از اهمیت بسزایی برخوردار است و باید در جلسات شورای فرهنگ عمومی تصمیمات تاثیرگذار توسط مدیران اتخاذ شود.

 

وی در ادامه تصریح کرد: در فضای مجازی یکی از جوامع هدف، دانش آموزان هستند که خوشبختانه در شهرستان محلات، آموزش و پرورش در حوزه های مختلف از جمله برنامه ریزی برای آگاه سازی استفاده بهینه از فضای مجازی عملکرد کمی قابل قبولی داشته است.

 

فرماندار شهرستان محلات با اشاره به اهمیت حوزه فرهنگ در جامعه خاطر نشان ساخت: در جامعه دو حوزه اقتصاد و فرهنگ از اهمیت فراوانی برخوردار است که کم توجهی به آنها اثرات نامطلوبی به دنبال خواهد داشت که تلاش های فراوانی در زمینه ارتقا شاخص های این دو بخش در سطح کشور انجام شده که این فعالیت ها قابل قبول بوده است.

 

زینی وند با مثبت ارزیابی کردن تشکیل کارگروه شورای فضای مجازی در شهرستان محلات گفت: تشکیل این کارگروه و بهره گیری از متخصصان نقش موثری در کاهش آسیب های موجود در فضای مجازی ایفا خواهد کرد.

 

تشکیل کارگروه شورای فضای مجازی و تعیین اهداف مشخص برای آن از جمله مصوبات مهم جلسه امروز شورای فرهنگ عمومی شهر محلات بود.
تگها: صبح محلات, جلسه, فرهنگ عمومي, فرهنگ, حوزه هاي مهم, جامعه

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *