فرماندار محلات: نقاط حادثه ساز محور آبگرم محلات ايمن شد

12 اسفند 1395 کد خبر : 988616088 | بازدید : 1767

فرماندار شهرستان محلات گفت: به‌منظور ایمن‌سازی محور آبگرم محلات، نقاط حادثه‌ساز این محور ایمن شد.

به گزارش صبح محلات به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری محلات,علی زینی وند در حاشیه بازدید از محور آبگرم شهرستان محلات در جمع خبرنگاران اظهار کرد: جاده آبگرم محلات یکی از محورهای پرتردد و حادثه‌خیز شهرستان بود که با ابتکار مدیران راهداری شهرستان و استان حذف نقاط حادثه‌ساز محور آبگرم در دستور کار قرار گرفت.

 

وی در ادامه خاطرنشان ساخت: در این راستا پیچ‌های حادثه‌ساز جاده آبگرم با بهره‌گیری اداره راهداری از امکانات خود در مراحل مختلف اصلاح شد و در حال حاضر بخش عمده‌ای از این پروژه به سرانجام رسیده است و در مرحله بعد آسفالت و تسطیح محور آبگرم محلات در دستور کار مسئولان اداره راهداری قرار دارد.

 

فرماندار شهرستان محلات بیان کرد: امیدواریم با تدابیر اتخاذشده برای اصلاح نقاط حادثه‌خیز این محور و با توجه به حجم بالای حضور مسافران در منطقه آبگرم محلات طی ایام تعطیلات نوروزی، شاهد کاهش وقوع حوادث رانندگی باشیم.

 

معاون راهداری اداره کل حمل‌ونقل جاده‌ای استان مرکزی نیز در این بازدید گفت: اجرای این پروژه مصداق تحقق شعار اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل بود که با مدیریت خوب شهرستان محلات ایمن‌سازی جاده آبگرم در دستور کار قرار گرفت.

 

محسن عادلی ادامه داد: به‌منظور ایمن‌سازی و حذف نقاط حادثه‌ساز محور آبگرم محلات، 12 ترانشه این مسیر حذف و درمجموع بیش از 250 هزار مترمکعب خاکبرداری و خاکریزی انجام شد و تلاش خواهیم عملیات خاکریزی محور تا 20 اسفندماه جاری به اتمام رسد و در مرحله بعد آسفالت جاده آبگرم انجام می‌شود.

 

وی افزود: مشابه این پروژه در سایر محورهای محلات ازجمله راه روستای گلچشمه و روستای نینه و خورهه نیز طی ماههای اخیر به سرانجام رسید.
تگها: صبح محلات, نقاط, حادثه ساز, محور, آبگرم محلات, ايمن

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *