کسانی که دم از آشتی ملی می زنند به دنبال خروج خود از انزوا هستند/برخی در سخنرانی های خود رهبری را منحرف از مسیر انقلاب معرفی میکنند

29 بهمن 1395 کد خبر : 988615815 | بازدید : 704

صبح محلات_امام جمعه محلات گفت: کسانی که در سخنرانی های خود در شهر تلاش میکنند مقام معظم رهبری را منحرف شده از مسیر انقلاب معرفی کند به دنبال خروج خود از انزوا هستند.

 

به گزارش خبرنگار صبح محلات، حجت الاسلام مهدی ربانی امام جمعه محلات در خطبه های نمازجمعه این هفته محلات با اشاره به سالروز شهادت شیخ فضل اله محلاتی و دعوت مردم جهت شرکت دریادواره آن شهید بزرگوار و۳۳۰شهید شهرمحلات گفت: شهید محلاتی از افتخارات شهر محلات و افتخارات انقلاب و از یاران صبور، مبارز و رنج دیده امام و انقلاب و به تعبیر امام راحل چهره درخشان انقلاب اسلامی بود.

 

وی در ادامه با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با مردم آذربایجان و تشکر معظم له از حضور چشمگیر اقشار مختلف مردم در راهپیمایی یوم الله ۲۲بهمن بیان کرد: همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند مسئولین این حضور مردمی را به حساب گلایه نداشتن از فعالیتهای مسئولین نیاورند چرا که مردم نسبت به تبعیض، کم کاری و بی اعتنائی به مشکلات گله مندند.

 

ربانی ادامه داد: مردم با حضور در صحنه های مختلف انقلاب از جمله راهپیمایی ها و انتخابات ها وفاداری ود به اسلام، انقلاب و مبانی اسلام نشان داده اند و مسئولین باید قدردان و شاکر این اظهار وفاداری و پای کار بودن ملت باشند و به مشکلات واقعی مردم توجه بیشتری داشته باشند.

 

امام جمعه محلات با اشاره به روزهای پایانی سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل بیان کرد: مسئولین باید نشان دهند برای اقتصاد و عمل چه کرده اند چرا که امروز دشمنان انقلاب تلاش دارند با تحریم و فشار اقتصادی مردم را دچار مشکل کرده و آنها را نسبت به انقلاب دل سرد کنند.

 

 وی با اشاره به مطرح شدن مسئله طرح آشتی ملی گفت: کسانی که امروز مسئله طرح آشتی ملی را بیان می کنند در زمین دشمن بازی می کنند و باید به جای آشتی ملی خود با ملت آشتی کنند، چرا که خود در برابر ملت ایستاده اند و باید به دامن ملت و راه امام راحل و مسیر درست برگردند.

 

خطیب جمعه محلات در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به متهم کردن رهبری نظام به انحراف از مسیر انقلاب و امام در جلساتی در سطح شهر گفت: متاسفانه اینها برای این که به ظاهر خودشان را از انزوای ملت بیرون بیاورند از یک طرف دم از آشتی ملی می زنند و از طرف دیگر با کنایه رهبری نظام را به انحراف از مسیر انقلاب و امام متهم می کنند و می گویند در این انحراف حق یک نفر پایمال شده و آن یک نفر به خاطر انقلاب سکوت کرده و این سکوت را به سکوت امیر مومنان علی(ع) در صدر اسلام تشبیه می کنند.

 

ربانی در ادامه در خصوص شاخصه های کسانی که از مسیر انقلاب و امام منحرف شده اند گفت: قانون شکنی در فتنه ۸۸،  ایجاد چالش و تنش در کشور، ایجاد هزینه سنگین برای نظام جمهوری اسلامی، سکوت در برابر تلاش های استکبار جهانی برای براندازی نظام، سکوت در برابر شعار نه غزه نه لبنان  و شعار جمهوری ایرانی، همراه شدن با گروه های معاند نظام در فتنه ۸۸، اعتماد به آمریکا به عنوان سردمدار کفر و مبارزه با اسلام و انقلاب و ترویج تجمل گرایی و اشرافی گری انحراف از مسیر انقلاب و راه امام عظیم الشان است.

 

وی ادامه داد: آیا امامی که در اول انقلاب فرمودند با اولین ناو آمریکائی در صورت حضور در خلیج فارس مقابله کنید و امامی که فرموده اند که آمریکا هیچ غلطی نمیتواند بکند امروز اگر بودند اجازه  می دادند با آمریکا مذاکره صورت بگیرد ولی فشار تبلیغات شما باعث شد مقام معظم رهبری بپذیرد که فقط در یک موضوع با آمریکا سر میز مذاکره بنشینید.

 

 امام جمعه محلات در خاتمه خاطر نشان کرد: راه خروج از انزوا عوام فریبی نیست و باید با عذر خواهی از ملت، در کنار این ملت مقاوم و استوار در برابر استکبار بایستید و با اعتماد به توان داخلی کشور مسیر روشن انقلاب را طی کنید تا ملت با آغوش باز فرزندان منحرف شده خود را خواهد پذیرفت.

 

انتهای پیام/یدیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *