تقدير فرماندار محلات از مديريت كارخانه كربن سيمرغ محلات

26 بهمن 1395 کد خبر : 988615773 | بازدید : 921

فرماندار شهرستان محلات صبح امروز با حضور در کارخانه کربن سیمرغ محلات از مدیریت این شرکت به دلیل کسب عنوان واحد نمونه صنعتی حوزه ایمنی، بهداشت، محیط زیست و انرژی (HSEE) در سطح شرکت شهرک های صنعتی کشور تقدیر کرد.

به گزارش صبح محلات به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری محلات ,علی زینی وند در این بازدید با ابراز رضایت از فعالیت مجموعه کربن سیمرغ بیان کرد: این کارخانه از جمله واحدهای خوب و موفق سطح شهرستان است که با مدیریت صحیح حاکم بر آن توانسته موفقیت های قابل توجهی را به دست آورد.

 

وی تصریح کرد: یکی از وظایف مسئولان، حضور در جمع کارگران و مدیران کارخانه های موفق سطح شهرستان است تا از نزدیک در جریان روند کاری این مجموعه ها قرار گرفته و به بررسی مشکلات آنها بپردازند تا برای رفع مشکلات اقدامات کارشناسی مورد نیاز به عمل آید.

 

گفتنی است کارخانه کربن سیمرغ محلات با 44 میلیارد تومان سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال مستقیم برای بیش از 170 نفر به تولید دوده صنعتی مورد نیاز برای کارخانجات لاستیک سازی مشغول است و در سال جاری بیش از دو هزار تن محصول به ارزش یک میلیون و چهارصد هزار یورو به کشورهای انگلیس، ایتالیا و ترکیه صادر کرده است. 
تگها: صبح محلات, تقدير, فرماندار محلات, مديريت, كارخانه كربن سيمرغ

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *