فرماندار محلات: مطالعات احداث كمربندي نيم ور در دستور كار مسئولان استان قرار گرفت

25 بهمن 1395 کد خبر : 988615756 | بازدید : 801

فرماندار شهرستان محلات گفت: مطالعات احداث کمربندی شهر نیم ور و دوبانده شدن جاده محلات – خمین در دستور کار مسئولان استانی قرار گرفته است.

به گزارش صبح محلات به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری محلات,علی زینی وند در تکمیل این خبر اظهار کرد: پس از سفر عزیز فیلی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی به شهرستان محلات در ایام الله دهه فجر تصمیمات خوبی در حوزه عمرانی شهرستان برای رفع مشکلات این حوزه اتخاذ شد.

 

وی در تشریح این تصمیمات بیان کرد: براین اساس مقرر شد مطالعات احداث کنارگذر (کمربندی) شهر نیم ور در دستور کار اداره کل راه و شهرسازی و اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قرار گیرد تا در اسرع وقت نسبت به اخذ تصمیمات آتی اقدام شود.

 

فرماندار شهرستان محلات افزود: با دستور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی مطالعات دوبانده شدن جاده محلات – خمین از ورودی دانشگاه دولتی تا ابتدای جاده سنجه باشی در دستور کار مسئولان استانی قرار گرفت و مقرر شد معاون عمرانی استانداری مساعدت لازم برای تخصیص قیر یارانه ای را به عمل آورد و محور قدیم نیز توسط اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای برای سهولت شهروندان در تردد از این محور بازگشایی شود.

 

زینی وند با اشاره به اتخاذ تصمیمات قابل قبول برای تسریع در روند احداث بلوار آیت الله غفاری شهر محلات خاطر نشان ساخت: مقرر شد طرح این بلوار تهیه و به کمیسیون امور زیربنایی برای اخذ تصمیم نهایی ارسال شود؛ همچنین اداره کل راه و شهرسازی و راهداری و حمل و نقل جاده ای استان نیز موظف شدند با تعیین قیمت کارشناسی نسبت به خرید ملک تصرف شده یکی از مالکان واقع در این خیابان اقدام لازم را در اسرع وقت انجام دهند.

 

فرماندار شهرستان محلات در تشریح سایر مصوبات این نشست اظهار کرد: پس از بررسی مشکلات حوزه آب شرب شهر محلات مقرر شد اقدامات لازم توسط شرکت آب منطقه ای برای تفویض اختیار به شرکت آب و فاضلاب استان جهت اجرای پروژه طرح تکمیل آبرسانی به شهر محلات در اسرع وقت عملیاتی شود.

 

وی با اشاره به آخرین وضعیت پیشرفت فیزیکی ساختمان فرهنگسرای شهرستان محلات گفت: در این نشست مقرر شد با تخصیص اعتباراتی به پیمانکار این پروژه از سوی معاون امور عمرانی استانداری عملیات تکمیل این فرهنگسرا در دستور کار قرار گیرد.   دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *