سلیمی:

حضور مردم در راهپیمایی پاسخی به رجز خوانی‌های رئیس جمهوری آمریکا بود

22 بهمن 1395 کد خبر : 988615719 | بازدید : 1200

صبح محلات_نماینده مردم محلات و دلجیان در مجلس شورای اسلامی گفت: انقلاب اسلامی با پیروزی خود نظم پوشالی و دروغین آمریکا در جهان را برهم زد و با بستن جاسوس خانه آمریکا و بازداشت ملوانان آمریکایی در خلیج فارس آمریکا را تحقیر کرد.

 

به گزارش خبرنگار صبح محلات، حجت الاسلام علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات و ددلیجان در مجلس شورای اسلامی در سخنانی در اجتماع راهپیمایان 22 بهمن شهرستان محلات گفت: امروز همه‌ی مردم با حضور در راهپیمایی فریاد زدند هنوز بر سر پیمانی که با امام راحل بستند استوار ایستاده‌اند و بر عزت خود پای خواهند فشرد.

 

وی ادامه داد : حضور مردم در راهپیمایی پاسخی به رجز خوانی‌های رئیس جمهوری آمریکا بود و همه آمدند تا به آمریکا بگویند  به مسیر پرافتخار  سی و هشت ساله انقلاب پایبند هستند.

 

سلیمی با اشاره به برهم زدن نظم پوشالی و دروغین آمریکا را درجهان توسط انقلاب اسلامی اظهار کرد: ممکن است در فعالیت‌های  38 ساله انقلاب نواقصی داشته باشیم اما تمام این نواقص درمقابل کارنامه درخشان انقلاب ناچیز است و مسیر و جهت حرکت انقلاب اسلامی صحیح است.

 

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شوراس اسلامی حضور در راهپیمایی را نه به هرچه تحمیل و زورگویی معرفی و بیان کرد:ملت ایران همان ملتی است که  با بستن جاسوس خانه آمریکا در ایران و بازداشت ده‌ها روزه جاسوان و همچنین با بازداشت ملوان‌های آمریکایی در خلیج همیشه فارس آمریکا را تحقیر کرد.

 

وی پاسخ ملت ایران به امتحانات آمریکا را مشت آهنین ملت دانست و افزود: ملت ایران همه با هم حول محور ولایت فقیه استوار خواهد ایستاد و مقاومت، اتحاد، انسجام  و معنویت عناصر موفقیت در پیروزی انقلاب بوده است و دوام نظام هم به همین عناصر وابسته است.

 

سلیمی نیاز اساسی امروز کشور را وحدت معرفی و بیان کرد: کسانی که به دنبال دو قطبی کردن جامعه هستند و با امپراطوری رسانه ای خود قصد تخریب افکار عمومی را دارند خیر خواه و دلسوز مردم نیستند.

 

وی ادامه داد: مقام معظم رهبری در دیدار با پرسنل نیروی هوایی گفتند ما از ترامپ متشکریم چون هویت واقعی آمریکا را نشان داد و دستکش مخملین آمریکا را از مشت آهنین و چدنی‌اش خارج کرد. 

 

این نماینده مجلس همچنین بیان کرد: ترامپ به ما نشان داد بین حزاب در آمریکا هیچ تفاوتی وجود ندارد و هر دو رییس جمهور فعلی و پیشین آمریکا با تحریم‌ها و تهدید‌های خود قصد ضربه زدن به جمهوری اسلامی را داشتند.

 

سلیمی با اشاره به گسترش اسلام و انقلاب اسلامی در جهان کنونی گفت: امروز انقلاب اسلامی  ما در جای جای منطقه و دنیا تکثیر شده و آثار انقلاب اسلامی را میتوان در عمق استراتژیک و حیاط خلوت دشمن مشاهده کرد.

 

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی در خاتمه با اشاره به قدرت گرفتن ایران در طول انقلاب اسلامی خاطر نشان کرد: ایران امروز از موشک‌هایی بهره می‌برد که باعث اقتدار نظامی ما شده است و ما قطعا ذرات خانه‌های موشکی و برد موشکهای خود را افزایش خواهیم داد تا اگر دشمنان خیال رویارویی نظامی با ایران را در سر دارند منصرف و در صورت خطا نیز با اقتدار با آنها روبرو شویم.

 

 

انتهای پیام/ی

 
تگها: صبح محلات, علیرضا سلیمی, نماینده محلات و دلیجان در مجلس, راهپیمایی 22 بهمن, اقتدار نظام جمهوری اسلامی, تحقیر آمریکا

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *