با حضور معاون امور معادن وزير صنعت، معدن و تجارت؛ مركز مانيتورينگ معدن عباس آباد محلات افتتاح شد

22 بهمن 1395 کد خبر : 988615714 | بازدید : 1529

فرماندار شهرستان محلات گفت: با حضور معاون امور معادن و صنایع معدنی وزیر صنعت، معدن و تجارت مرکز مانیتورینگ و هوشمند سازی بارگیری معدن عباس آباد محلات با دو میلیارد ریال اعتبار به بهره برداری رسید.

به گزارش صبح محلات به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری محلات ,علی زینی وند اظهار کرد: با حضور جعفر سرقینی معاون امور معادن و صنایع معدنی وزارت صنعت، معدن و تجارت، مرکز مانیتورینگ و هوشمند سازی بارگیری معدن عباس آباد محلات با دو میلیارد ریال اعتبار با سرمایه گذاری بخش خصوصی به بهره برداری رسید.

 

وی در ادامه بیان کرد: معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت پس از حضور در شهرستان محلات با امام جمعه شهر نیم ور دیدار کرد و در ادامه با حضور جمعی از مسئولان در گلزار شهدای این شهر به مقام شامخ شهدا ادای احترام کردند.

 

فرماندار محلات تصریح کرد: در ادامه برنامه حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در شهرستان محلات مرکز مانیتورینگ و هوشمند سازی بارگیری معدن عباس آباد برای دسترسی به آمار صحیح، افزایش ایمنی در معادن و کاهش حوادث معدنی با نصب 20 دوربین به ارزش 2 میلیارد ریال و با سرمایه گذاری بخش خصوصی افتتاح شد و سپس معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت از این معدن بازدید به عمل آورد.

 

زینی وند خاطر نشان ساخت: جعفر سرقینی در سفر یک روزه خود به شهرستان محلات از یک واحد گلخانه در دهکده گل محلات و یک کارخانه سنگ در این شهرستان بازدید کرد و در ادامه طی نشستی در جریان مشکلات صنعتگران و معدنکاران شهرستان محلات قرار گرفت و پاسخگوی سوالات و مشکلات آنها شد.

 

 
تگها: صبح محلات, معاون امور معادن, وزير صنعت معدن و تجارت, مركز مانيتورينگ, معدن عباس آباد

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *