فرماندار محلات: فعاليت موثر شوراي شهر نقش مهمي در پيشبرد اهداف شهرستان ايفا مي كند

22 بهمن 1395 کد خبر : 988615713 | بازدید : 1592

فرماندار شهرستان محلات گفت: شورای شهر از ارکان مهم شهرستان محسوب می شود و فعالیت موثر آنها نقش قابل توجهی در پیشبرد اهداف شهرستان دارد.

به گزارش صبح محلات به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری محلات ,علی زینی وند در نشست مشترک اعضای شورای اسلامی شهر محلات با امام جمعه محلات، فرماندار و نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: شورای شهر از ارکان مهم سطح شهرستان محسوب می شود و فعالیت موثر آنها نقش قابل توجهی در پیشبرد اهداف شهرستان دارد که تحقق این امر با ایجاد فضای همدلی کنونی میان مسئولان شهرستان قابل دستیابی است.

 

وی در ادامه تصریح کرد: شوراها در هر شهر از ارکان مهم تصمیم گیری به شمار می‌روند و روزانه مردم زیادی  برای پیگیری مشکلات خود به این نهاد مراجعه می کنند که پیشبرد امور در سطح شهرستان نیازمند رعایت برخی نکات مهم است.

 

فرماندار محلات با تشریح این نکات افزود: قانونمداری و حرمت قائل شدن برای قانون یکی از نکات قابل توجه و مهم است که باید به صورت جدی به آن توجه کرد، همچنین روبرو شدن با واقعیات و عدم تلاش برای حذف دیگران از صحنه و حرکت در مسیر آرامش از دیگر نکات مهم برای تداوم تفاهم در سطح شهرستان به شمار می رود.

 

زینی وند با بیان قرارگیری در آستانه برگزاری دو انتخابات مهم ریاست جمهوری و شوراها خاطر نشان ساخت: حضور پر شور و نشاط مردم همراه با مشارکت بالا در برگزاری انتخابات مهمترین اولویت در برگزاری انتخابات محسوب می شود و به منظور تحقق این امر بسیار دقیق و قانونی عمل خواهیم کرد.

 

وی با اشاره به فعالیت گروه های سیاسی مختلف در سطح جامعه اظهار کرد: کسانی که در جامعه فعالیت سیاسی می کنند افرادی قابل احترام هستند زیرا فعالیت در این عرصه هزینه هایی در بر دارد و باید به اشخاصی که در چارچوب قانون به فعالیت سیاسی مشغول هستند، احترام گذاشت.

 

فرماندار شهرستان محلات در بخش دیگری از صحبت های خود با بیان ارزیابی خود از عملکرد شورای شهر محلات گفت: شورای محلات در مدت اخیر فعالیت‌های خوبی انجام داده که این تلاش ها قابل تقدیر است و یکی از انتظارات مهم از شورا آغاز عملیات احداث بلوار آیت الله غفاری است که این موضوع باید در اسرع وقت مورد رسیدگی قرار گیرد و عملیات آزادسازی این مسیر در دستور کار شورا و شهرداری قرار گیرد.

 

زینی وند ادامه داد: در حوزه باغات شهر اقدامات خوبی از سوی شورای شهر انجام شده که به زودی با محوریت شورا کارگروه ساماندهی باغات تشکیل خواهد شد و رسیدگی به این موضوع در دستور کار قرار می گیرد. وی تصریح کرد: در حوزه پسماند نیز اقدامات قابل قبولی از سوی شهرداری آغاز شده که  امیدواریم این موضوع با همکاری شهرداری دلیجان به صورت مشترک نهایی و عملیاتی شود.

 

وی با بیان گستردگی کمک های خیری با تقدیر از این افراد خاطر نشان ساخت: در حوزه کمک‌های خیریه امیدواریم با تلاشهای تمامی مسئولان این کمک‌ها ساماندهی شود زیرا کمک‌ها باید با محوریت شورای برنامه‌ریزی شهرستان و با تشکیل هیات امنایی متشکل از امام جمعه، فرماندار و نماینده مردم در مجلس و مطابق با نیازهای شهرستان توزیع شود که این موضوع نقش مهمی در پیشبرد اهداف شهرستان خواهد داشت.

 

فرماندار شهرستان محلات در ادامه صحبت های خود با اشاره به نقش مهم شهرداری در ایجاد اشتغال بیان کرد: شهرداری ها محل تولید ثروت و ایجاد اشتغال هستند که در شهرستان محلات نیز ظرفیت خوبی در  این حوزه وجود دارد که باید از آن به شکل بهینه استفاده کرد.

 

در بخش دیگری از این نشست مشترک رییس شورای اسلامی شهر محلات به بیان گزارش عملکرد شورای شهر محلات پرداخت و در ادامه امام جمعه شهر محلات و نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی به بیان نقطه نظرات خود پرداختند.

 

 
تگها: صبح محلات, فرماندار محلات, شوراي شهر, نقش مهمي ، پيشبرد اهداف, ارکان مهم شهرستان

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *