با حضور معاون هماهنگي امور اقتصادي استاندار مركزي؛ پنج پروژه آموزشي و ورزشي با ده ميليارد ريال اعتبار در محلات به بهره برداري رسيد

21 بهمن 1395 کد خبر : 988615704 | بازدید : 1001

فرماندار شهرستان محلات گفت: همزمان با نهمین روز از ایام الله دهه فجر، صبح امروز پنج پروژه آموزشی و ورزشی با حضور معاون استاندار مرکزی به بهره برداری رسید.

به گزارش صبح محلات به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری محلات,علی زینی وند در تکمیل این خبر اظهار کرد: صبح امروز با حضور ظفر افشون معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار مرکزی دو پروژه آموزشی با اعتباری معادل یک میلیارد و 500 میلیون ریال در شهر محلات به بهره برداری رسید.

 

وی در ادامه افزود: سالن ژیمناستیک آموزش و پرورش محلات با 200 متر مساحت و صرف اعتباری بالغ بر یک میلیارد ریال از محل اعتبارات بخش دولتی و کمک موسسه الغدیر افتتاح شد و در ادامه کانون بازسازی شده پرورشی پسرانه شهید چمران و دخترانه فاطمه الزهرا (س) شهر محلات با صرف اعتبار 500 میلیون ریال با کمک موسسه الغدیر مورد بهره برداری قرار گرفت.

 

فرماندار شهرستان محلات خاطر نشان ساخت: در ادامه سفر معاون استاندار مرکزی و با حضور سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان، سالن ورزشی چند منظوره شهید غلامعلی جمشیدی روستای نخجیروان محلات با اختصاص اعتباری معادل 8 میلیارد ریال با صرف اعتبارات ملی و کمک خیری به مساحت هزار و 450 متر به بهره برداری رسید.

 

زینی وند در ادامه خاطر نشان ساخت: با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار مرکزی یک باب خانه مددجویی کمیته امداد نیز در روستای نخجیروان محلات با صرف اعتباری معادل 500 میلیون ریال و با کمک خیرین و بخش دولتی افتتاح شد و در اختیار مددجوی کمیته امداد امام خمینی(ره) قرار گرفت.

 

وی بیان کرد: دفتر نمایندگی اداره ورزش و جوانان در شهر نیم ور به منظور تسهیل امور ورزشی شهروندان نیم وری نیز امروز توسط سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان مرکزی مورد بهره برداری قرار گرفت و با قول مساعد ورزش و جوانان این دفتر نمایندگی به زودی تجهیز خواهد شد.

 

فرماندار محلات اظهار کرد: در مجموع به منظور افتتاح پروژه های آموزشی و ورزشی فوق، اعتباری معادل ده میلیارد ریال هزینه شد.

 

لازم به ذکر است که صبح امروز و پیش از افتتاح طرح های مذکور، مسئولان شهرستانی و استانی با خانواده شهید محمود کاظمی که 13 خرداد ماه 69 در سرپل ذهاب به شهادت رسید، ملاقات کردند. 
تگها: صبح محلات, معاون هماهنگي, امور اقتصادی, پنج پروژه, آموزشي و ورزشي, ده ميليارد ريال اعتبار, هره برداري

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *