همزمان با ششمین روز از دهه فجر؛

هشت پروژه عمرانی، تفریحی و درمانی در شهرستان محلات کلنگ زنی و به بهره برداری رسید

18 بهمن 1395 کد خبر : 988615656 | بازدید : 11645

صبح محلات_همزمان با ششمین روز از ایام الله دهه فجر و با حضور معاون استاندار مرکزی هشت پروژه عمرانی، تفریحی و درمانی در شهر نیم ور از توابع شهرستان محلات کلنگ زنی و به بهره برداری رسید.

 

به گزارش خبرنگار صبح محلات، عصر روز گذشته و با حضور عزیز فیلی معاون عمرانی استاندار مرکزی، شش پروژه مختلف در حوزه عمران شهری و صنایع و معدن با اعتباری بالغ بر ۸۰ میلیارد اعتبار به بهره برداری رسید.

 

این طرح ها شامل آسفالت بلوار معدن عباس آباد با اعتباری بالغ بر 4 میلیارد ریالی، آماده سازی معابر شهرک امام خمینی(ره) باقر اباد با اعباری بالغ بر 12 میلیارد ریال، افتتاح مسیر سلامت شهر نیم ور با 5 و نیم میلیارد ریال اعتبار، افتتاح کارخانه سنگبری سورنا 30 میلیارد ریال اعتبار بخش خصوصی، افتتاح مجموعه توانبخشی ورزشی خیر ساز شهر نیم ور، گازرسانی به روستای قلاور بود.

 

روز گذشته همچنین  کلنگ زنی احداث پارک طوبی در زمینی به مساحت 25 هکتار با تخمین اعتبار 300 میلیارد ریالی و بوستان باقرآباد با اعتباری بالغ بر 12 میلیارد ریال در شهر نیم ور به زمین زده شد.

 

فیلی معاون عمرانی استاندار مرکزی پس از افتتاح و کلنگ زنی پروژه های شهر نیم ور با حضور در فرمانداری شهرستان محلات ضمن برگزاری جلسه با دستگاه‌های متولی بخش عمران شهرستان محلات، دستورات لازم برای حل مشکلات و آغاز عملیات احداث بلوار آیت الله غفاری، انتقال آب خط لوله قم رود به سرچشمه، تکمیل پروژه 14 ساله مجتمع فرهنگی محلات، تکمیل پروژه محور دانشگاه دولتی شهر محلات و احداث کنار گذر شهر نیم ور را صادر کرد.

 

معاون استاندار مرکزی عصر روز گذشته در ابتدای ورود به شهرستان محلات پس از حضور در کارخانه گلبار شیمی محلات و دیدار با کارگران این کارخانه با حضور در منزل شهید عباس عبدالله نیا از ساکنین شهر نیم ور با خانواده این شهید دیدار کرد.

 

لازم به ذکر است در ایام الله دهه فجر امسال، مجموعا 45 پروژه در حوزه های مختلف با اعتباری معادل 260 میلیارد ریال در شهرستان حلات با حضور مسئولین استانی و شهرستانی به بهره برداری خواهد رسید.

 

 

گزارش تصویری مرتبط را اینجا ببینید.
تگها: صبح محلات, دهه فجر, افتتاح و کلنگ زنی, پروژه های عمرانی شهر نیم ور, معاون استاندار, شهرستان محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *