فرماندار محلات در سخنرانی نماز جمعه محلات:

جهت گیری تصمیمات دولت در حوزه اقتصادی صحیح است/تا رسیدن به نقطه مطلوب فاصله داریم

15 بهمن 1395 کد خبر : 988615624 | بازدید : 18297

صبح محلات_فرماندار شهرستان محلات گفت: در حالی که معتقدیم امروز جهت‌گیری های اقتصادی دولت صحیح و کارشناسانه است می‌دانیم تا رسیدن به نقطه مطلوب فاصله زیادی وجود دارد.

 

به گزارش خبرنگار صبح محلات، علی زینی وند فرماندار شهرستان محلات در سخنرانی خود در نماز جمعه امروز شهر محلات ضمن تبریک ولادت حضرت زینب (س) و دهه مبارک فجر گفت: برجام تصمیمی از طرف نظام بود که مقدمات اجرای آن از اواخر دولت گذشته آغاز شد و با روی کار آمدن دولت تدبیر و امید ادامه پیدا کرد.

 

وی ادامه داد: با تلاش رییس جمهور و اقتدار تیم مقتدر و انقلابی مذاکره کننده و با حمایت‌های موثر مقام معظم رهبری و با پشتوانه سرداران کشور کشور که در خارج از مرزهای کشور برای امنیت این مردم و کشور تلاش می‌کنند، سرانجام قدرت چانه زنی دیپلمات‌های ورزیده کشورمان در مقابل قدرت های زورگوی غربی به نتیجه رسید و پس از سالیان متمادی اتحاد و انسجام میان کشورهای 1+5 را بر هم زد.

 

زینی وند با اشاره به بد عهدی‌هایی مکرر آمریکا در توافق برجام گفت: امروز علاوه بر ایستادگی ایران در مقابل بد عهدی‌های آمریکا سایر کشورهای حاضر در مذاکرات هسته‌ای نیز در مقابل بد عهدی آمریکا اعتراض و ایستادگی می‌کنند.

 

فرماندار محلات در ادامه با وارد دانستن برخی از انتقادات به برجام بیان کرد: اساس مذاکره دادن امتیاز برای گرفتن امتیاز است و کشور ما در جریان مذاکرات امتیازات خوبی را به دست آورد و امروز به جای  حمله به دولت به خاطر نقض عهد آمریکا در برجام باید با حفظ انسجام اقدامات آمریکا را برای همه تشریح کنیم.

 

نماینده عالی دولت در شهرستان محلات جهت‌گیری دولت تدبیر و امید در حوزه فعالیت‌های اقتصادی صحیح و کارشناسی ارزیابی کرد و افزود: در این دولت جهت‌گیری های اقتصادی، صحیح، کارشناسانه و واقعی  در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی و حل مشکلات اقتصادی را شاهد هستیم و در حالی که معتقدیم امروز بسیاری از شاخص های اقتصادی در کشور نسبت به سالهای گذشته بهبود پیدا کرده می‌دانیم تا رسیدن به نقطه مطلوب فاصله زیادی وجود دارد.

 

وی سومین بعد از فعالیت های مهم دولت یازدهم را ارتقا بخش بهداشت و درمان به عنوان یکی از مطالبات مردمی معرفی و بیان کرد: در این حوزه با روی کار آمدن دولت فعالیت‌های خوبی صورت گرفته که ایجاد بیمه فراگیر روستایی و ارتقا شاخص های بخش خدمات بستری از جمله این موارد بوده که بار عظیم مالی را متوجه دولت ساخته است اما دولتمردان کشورمان با هدف کمک به این حوزه وارد میدان عمل شده‌اند که امروز این امر از جمله دستاوردهای مهم دولت به شمار می رود.

 

زینی وند در بخش دیگری از صحبت های خود با تاکید بر ایجاد وحدت و آرامش در سطح شهرستان محلات گفت: برقراری آرامش، هم افزایی و وحدت محور مهم این شهرستان است که باید مدنظر تمامی مسئولان قرار گیرد تا شاهد پیشبرد هرچه بهتر امور در محلات باشیم و هدف مهم در این شهرستان کار، کار و کار است.

 

وی افزود: امام جمعه محترم محلات در روزهای ابتدایی حضور بنده در این شهر چارچوب های خدشه ناپذیری را مطرح کردند که این موارد برای مسئولان در سطح شهرستان تعیین کننده است و در راستای نیل به این چارچوب ها گام برخواهیم داشت و خوشبختانه امروز با کمک های امام جمعه و نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی همدلی خوبی در سطح شهرستان ایجاد شده است.

 

فرماندار محلات با تقدیر از پیگیری های جدی نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس برای رفع مشکلات این شهرستان تصریح کرد: با کمک تمامی مسئولان امروز بخش مهمی از مشکلات مردم در حوزه های مختلف مرتفع شده و به دنبال رفع سایر مشکلات مردم از طریق رایزنی با مسئولان مرتبط می باشیم.

 

زینی وند ادامه داد: با توجه به در پیش بودن برگزاری دو انتخابات مهم ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا، عمل به مر قانون سرلوحه کار در این شهرستان است و تلاش خواهیم کرد بسیار دقیق قانون را در این شهرستان اجرایی کنیم و با کمک تمامی مردم و مسئولان شاهد برگزاری انتخاباتی پرشور و قانونمند در شهرستان محلات خواهیم بود.

 

 
تگها: صبح محلات, فرماندار محلات, برجام, مذاکرات بین المللی, اتحاد و انسجام, تصمیمات دولت, جهت گیری تصمیمات, بد عهدی آمریکا

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *