عربستان مادر تروریست در منطقه است

15 بهمن 1395 کد خبر : 988615622 | بازدید : 11005

صبح محلات_امام جمعه محلات گفت: چگونه می‌توان قبول کرد ورود اتباع عربستان به عنوان مادر تروریسم به عربستان آزاد  ولی حضور یک کودک 5 ساله ایرانی به آمریکا عاملی برای ناامنی باشد.

 

به گزارش خبرنگار صبح محلات، حجت الاسلام مهدی ربانی امام جمعه محلات در خطبه‌های نماز جمعه این هفته محلات ضمن تبریک سالروز ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار گفت: زنان با ایمان و مسلمان ایران در نهضت انقلاب اسلامی نقشی مهم و اساسی و در تمام صحنه‌های حضوری پر شور و تاثیر گذاری داشته اند و پس از پیروزی انقلاب نیز زنان در تمامی عرصه‌های فرهنگی، سیاسی و علمی نقشی بسزا ایفا کردند و امروز هیچ کس نمی‌تواند ادعا کند اسلام ناب محمدی با حضور زنان در عرصه‌های مختلف مخالف است.

 

 

 

وی با اشاره به ایجاد تحولی عظیم از حضور زنان در عرصه‌ها مختلف در جامعه پس از پیروزی انقلاب بیان کرد: متاسفانه در سال‌های اخیر بر اثر تبلیغات مسموم غرب بخشی از زنان در جامعه اسلامی از وظیفه اصلی خود یعنی تربیت فرزند و تربیت نسل آینده غافل شده‌اند.

 

ربانی همچنین افزود: وظیفه زنان کسب درآمد برای خانه و خانواده نیست ولی متاسفانه بخشی از زنان جامعه امروز به این سمت حرکت کرده‌اند.

 

امام جمعه محلات همچنین اظهار کرد: ما مخالف حضور بانوان در جامعه نیستیم اما دولت‌ها می‌توانند برای کمک به بنیان خانواده‌ها با تصویب قوانینی ساعات کار بانوان در هفته را کاهش دهند تا بانوان بتوانند به وظیفه اصلی خود در خانه و خانواده رسیدگی بهتری داشته باشند.

 

 

 

در بازخوانی انقلاب باید به دستاوردهای انقلاب توجه ویژه داشته باشیم

 

وی ضمن تبیک سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: انقلاب اسلامی پدیده‌ای بزرگ و شگفت انگیز طی قرن‌های اخیر بود و در بازخوانی انقلاب اسلامی باید ضمن دیدن نقاط ضعف به دستاوردهای آن به صورت ویژه توجه داشته باشیم.

 

ربانی همچنین وحدت، حفظ انگیزه‌های الهی و حفظ انگیزه‌های انقلابی را رمز پیروزی و ماندگاری انقلاب اسلامی معرفی کرد.

 

 

 

عربستان مادر تروریست در منطقه است

 

امام جمعه محلات با اشاره به قانون جدید ممنوعیت ورود اتباع چند کشور اسلامی به آمریکا بیان کرد: در حالی که عربستان به عنوان مادر تروریسم جهانی نقش روشن و شفافی در حوادث یازده سپتامبر داشته است از این قانون مستثنا شده است.

 

وی با اشاره به نقش آفرینی گسترده عربستان در نا امنی بسیاری از کشورها منطقه اظهار کرد: چگونه می‌توان قبول کرد ورود اتباع عربستان به آمریکا باعث نا امنی نباشد ولی ورود یک کودک 5 ساله ایرانی به عربستان به عنوان یک تهدید امنیتی شناخته شود.

 

امام جمعه محلات در خاتمه با اشاره به راهپیمایی سالگرد پیروزی انقلاب در 22 بهمن خاطر نشان کرد: حضور پر شور و حماسی مردم در راهپیمایی 22 بهمن یک امر مهم و نشانه‌ای بر زنده ماندن و پویایی انقلاب است.

 

 

انتهای پیام/ی
تگها: صبح محلات, امام جمعه محلات, حضور زنان در جامعه, انقلاب اسلامی, عربستان مادر تروریسم, ورود به آمریکا

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *