اتحاد رمز پیروزی انقلاب اسلامی بود/دشمنان به دنبال ایجاد فضای دو قطبی در کشور هستند/رهبری هوشیارانه در مقابل تفرقه ایستادگی کردند

14 بهمن 1395 کد خبر : 988615610 | بازدید : 1608

صبح محلات_نماینده اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: با وجود تذکرات متعدد رهبری، عده‌ای که قلبشان به عشق آمریکا می‌تپد همچنان به دنبال مذاکره با آمریکا برای حل مشکلات کشور هستند.

 

به گزارش خبرنگار صبح محلات، حجت الاسلام احمد سالک نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی شب گذشته در جمع مردم محلات گفت: گسترش اسلام ناب محمدی و بیداری ملت‌ها در جهان، بستر ساز ظهور حضرت مهدی(عج) و تشکیل حکومت عدل الهی است.

 

وی ادامه داد: جمهوری اسلامی با وجود 37 سال کارشکنی دشمنان امروز به عنوان یک قدرت جهانی و منطقه‌ای شناخته می‌شود، چرا که هیچ یک از قدرت‌های جهانی نمی‌توانند جایگاه و تاثیر ایران در معادلات جهانی و منطقه‌ای را انکار کنند.

 

سالک زیر ساخت‌های نظام را مبتنی بر سه عنصر برنامه ریزی، حضور مردمی و رهبری مبتنی بر دین و قرآن دانست و افزود: ورود امام خمینی(ره) به کشور و به عنوان محور حق و خروج سردمداران فاسد رژیم پهلوی به عنوان محور باطل مصداق بارزی از آیه «وَقُلْ جَاءَ الْحَقُّ وَزَهَقَ الْبَاطِلُ إِنَّ الْبَاطِلَ كَانَ زَهُوقًا»(اسراء 81) بود، چرا که این وعده الهی است و هرجا حق وارد شود باطل از میان خواهد رفت.

 

این نماینده مجلس، باطل را نابود شدنی دانست و گفت: نابودی باطل از وعده‌های خداوند است و بر همین اساس انقلابیون با هدایت و راهبری امام خمینی(ره) با معرفی اسلام ناب محمدی بدون آرایش و پیرایش و شفاف سازی جنایات مستکبرین در راستای بصیرت افزایی مردم گام برداشتند و همین بصیرت افزایی زمینه ساز پیروزی انقلاب شد.

 

وی با اشاره به مصادیقی از گسترش حق و نفوذ فکری جمهوری اسلامی در کشورهای منطقه و جهان اظهار کرد: به دنبال گسترش حق در جهان شاهد نابودی باطل نیز هستیم و همانطور که در گذشته شاهد فروپاشی شوروی سابق بودیم در آینده نیز شاهد فروپاشی آمریکا و اروپا خواهیم بود.

 

سالک انقلاب اسلامی را ثمره مجاهدت‌های فراوان علمای اسلام و شهدای دانست و بیان کرد: امروز همه ما وظیفه داریم با شناخت عمیق از اسلام ناب محمدی و مقاومت و پایداری، امانت دار انقلاب اسلامی به عنوان میراث گران بهای امام خمینی(ره) علمای اسلام و شهدا باشیم.

 

نماینده مردم اصفهان در مجلس، دشمن شناسی و جریان شناسی را یکی از راه‌‌های حفظ میراث انقلاب معرفی کرد و گفت: دشمنان ما با فریب، دروغ و بد عهدی در حال کار و فعالیت هستند و ما باید روش‌های دشمنی که با ابزار خود به داخل خانه‌های ما نفوذ کرده است را بشناسیم تا بتوانیم در مقابل آن ایستادگی کنیم.

 

وی افزود: شبکه‌های اجتماعی یکی از ابزارهای دشمنان در جنگ نرم علیه ملت‌هاست و بازگشت به آموزه‌های دینی و مساجد یکی از مهمترین راهکارهای مقابله با دشمنان است.

 

سالک با اشاره به روایتی از حضرت علی(ع) در خصوص نقش وحدت در پیروزی مسلمانان گفت: امام(ره) 15 سال قبل از پیروزی انقلاب زمینه وحدت میان مردم و رهبران دینی را فراهم کرد و امروز نیز رهبر معظم انقلاب به عنوان ستون خیمه نظام به دنبال حفظ و انسجام هرچه بیشتر این وحدت است.

 

این نماینده مجلس با اشاره به برنامه ریزی دشمنان برای ضربه زدن به انقلاب، نظام و رهبری به عنوان عمود خیمه نظام جمهوری اسلامی گفت: دشمنان در فتنه 88 14 هدف را دنبال می‌کردند که مهمترین آن‌ها دور کردن مردم از افکار رهبری، حذف و یا ضربه زدن به ستون و عمود خیمه نظام و در نهایت براندازی نظام بود.

 

وی با اشاره به درپیش بودن فتنه‌ای به مراتب بزرگتر از فتنه 88 اظهار کرد: دشمنان نظام در نظر دارند به روش‌های مختلف که یکی از آنها افزایش تحریم‌های فلج کننده بر علیه ایران است مردم را در مقابل نظام وارد میدان کنند و تنها هدف دشمنان ایجاد جدایی میان مردم و رهبری است.

 

نماینده مردم اصفهان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به بد عهدی‌های آمریکا در قضیه برجام بیان کرد: با وجود تذکرات متعدد رهبری، عده‌ای که قلبشان به عشق آمریکا می‌تپد همچنان به دنبال مذاکره با آمریکا هستند و حل مشکلات کشور را در مذاکره به آمریکا می‌دانند.

 

سالک، رمز موفقیت نظام در 37 سال گذشته را اطاعت از رهبری عنوان و بیان کرد: در حالی که مقام معظم رهبری با هوشیاری در تلاش هستند در بزنگاه‌ها فضاهای دوقطبی در جامعه را از میان بردارند دشمنان ما برای رسیدن به اهداف خود به دنبال ایجاد تفرقه و فضای دو قطبی در جامعه هستند.

 

نماینده مردم اصفهان در خاتمه خاطر نشان کرد: پیشرفت‌های ایران اسلامی در زمینه‌های مختلف با وجود 37 سال تحریم دشمنان در جهان کم نظیر بوده است و امروز چشم امید آزادی خواهان جهان به ایران است و ما باید تلاش کنیم علاوه بر صدور انقلاب با حفظ وحدت، در راستای حفظ دستاوردهای آن نیز کوشا باشیم.

 

انتهای پیام/ی
تگها: صبح محلات, انقلاب اسلامی, رمز پیروزی انقلاب, وحدت, فضای دو قطبی, تفرقه, فتنه 88, سالک, نماینده مردم اصفهان, شهرستان محلات, دهه فجر, فجر95

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *