همزمان با اولین روز از دهه فجر:

هشت پروژه عمرانی, اقتصادی در شهرستان محلات افتتاح شد

13 بهمن 1395 کد خبر : 988615584 | بازدید : 1499

صبح محلات_همزمان با اولین روز از دهه فجر و آغاز جشن‌های سالگرد پیروزی انقلاب و با حضور استاندار مرکزی هشت پروژه آموزشی، عمرانی، اقتصادی و بهداشتی در محلات به بهره برداری رسید.

  

به گزارش خبرنگار صبح محلات، محمود زمانی قمی، استاندار استان مرکزی در اولین روز از دهه فجر با سفر به شهرستان محلات هشت پروژه آموزشی، عمرانی، اقتصادی، ورزشی و بهداشتی را افتتاح کرد.

 

بهره برداری از دبستان‌های برادران کربلایی با اعتبار 11 میلیارد ریالی در شهرک امام رضا(ع)، دبستان سیدآبادی با اعتبار 22 میلیارد و 500 میلیون ریالی و سالن ورزشی پوریا با اعتباری بالغ بر 6 میلیارد ریال در کوی رسالت سه پروژه آموزشی و ورزشی شهرستان محلات بود که هر سه به صورت کامل با کمک خیرین مدرسه ساز شهرستان محلات احداث و تکمیل شده اند.

 

بخش‌های سی تی اسکن، رادیولوژی دیجیتال و سونوگرافی بیمارستان امام خمینی(ره) شهرستان محلات سه پروژه مهم حوزه بهداشت و درمان در شهرستان محلات بود که با اعتباری بالغ بر 33 میلیارد ریال با جذب اعتبارات ملی و استانی و همچنین کمک خیرین شهرستان محلات افتتاح شد.

 

در بخش اقتصادی، افتتاح خط تولید کاملا ملی کارخانه فراوری سنگ نمای ساختمانی با سرمایه گذاری 70 میلیارد ریالی بخش خصوص و اشتغال مستقیم 35 نفری در شهرک صنعتی قلاور شهر نیم ور یکی از مهمترین پروژه های اقتصادی و اشتغال زای شهرستان محلات بود.

 

در این سفر همچنین از المان تمام سنگی میدان امام حسین(ع) شهر نیم ور به عنوان بزرگترین المان سنگی کشور که با اعتباری بالغ بر 6 میلیارد ریال ساخته شده نیز رونمایی شد.

 

 

گزارش تصویری سفر استاندار مرکزی به محلات را اینجا ببینید.
تگها: صبح محلات, استاندار مرکزی, سفر یک روزه, دهه فجر, افتتاح, بهره برداری, فجر 95

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *